Sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dicle tarafından oluşturulan Sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 432 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sorum var
Konbuyu başlatan Dicle
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan S♥️E💙

Dicle

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar ben 16 haftalık hamileyim geçen hafta doktora gittim cinsiyetini sorduğumda daha erken dedi ama erkek olma ihtimali yüksek dedi düşüncelerinizi yazarmısınız 🤗🙂

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar ben 16 haftalık hamileyim geçen hafta doktora gittim cinsiyetini sorduğumda daha erken dedi ama erkek olma ihtimali yüksek dedi düşüncelerinizi yazarmısınız 🤗🙂
16 hafta mi erken miş bnm doktorun 14 haftada söyledi 3 ayrı doktora gittim hepsi aynı şeyi söyledi bnce başka bir doktora gitsen öğrenirsin net ama erkektir öyle dediyse 🤗

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
16da kesin belli olur aslında canım neden öyle dedi ki drun öyle dediyse büyük ihtimalle erkektir. Bana dr 2.de 12. Haftada erkeğe benziyor demişti erkek oldu tahminleri çoğunlukla doğru çıkıyor

Tüm sayfalar yüklendi.