Sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinem6141 tarafından oluşturulan Sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,093 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sorum var
Konbuyu başlatan Sinem6141
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sinem6141

Neslihan gayiranal

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar
20 haftalık hamileyim ve bebeğimin hareketlerini hissetmiyorum bu normal mi ne zmn hissederim acaba çok kafama takıyorum bu durumu 😣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim ben burda çok takip ediyorum arkadaşlari 24 haftadan sonra duyan çol atkadas var 25 26 bile duyan var bende daha 13 haftaligim çokta sabirsizlikla bekliyorum bende 🧿🥰

İremsare

Kayıtlı Üye
rank

Canim ben burda çok takip ediyorum arkadaşlari 24 haftadan sonra duyan çol atkadas var 25 26 bile duyan var bende daha 13 haftaligim çokta sabirsizlikla bekliyorum bende 🧿🥰
Merhaba arkadaşlar
20 haftalık hamileyim ve bebeğimin hareketlerini hissetmiyorum bu normal mi ne zmn hissederim acaba çok kafama takıyorum bu durumu 😣
Çok normal canım herkes aynı olamaz bende çokk geç hissettim gaz hareketiyle başladı ilk 20 haftadan sonra artık yavas Yavas belli eder :)

Sinem6141

Kayıtlı Üye
rank

Korktum Bi an benmi duymuyorum bebeğime mi bişey oldu diye teşekkür ederim 🥰

Çok normal canım herkes aynı olamaz bende çokk geç hissettim gaz hareketiyle başladı ilk 20 haftadan sonra artık yavas Yavas belli eder :)
İnşallah canım teşekkür ederim

İnşallah canım teşekkür ederim
Benimde pıt pıt kalp atımı gibi olurdu net olmazdı suan 21 oldum yeni yeni arada hissetiriyor normal canım korkma.
İnşallah benim ki de hissettirir kendini artık 🥰

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar
Bu haftadan sonra yavaş yavaş hissetmeye başlarsın ufak bi kıpırtı ile başlar sonra şiddetli tekmelere döner uykudan uyandırır endişe etme 😂

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar
İlk gebeliğinse normaldir canım bende ilk gebeliğimde 21 22 haftaya yakın hissettim bu gebeliğimde 16+4 haftalıkken hissettim kafana takma bende ilk gebeligimde senin gibiydim 2 ay ultrasona gitmedigim oluyodu beynimi kemiriyodum içim rahat etmiyordu illa gidip bebeği ultrasonda görücektim gerçi bu gebeliğimde de aynıydı sen içini ferah tut kafana takma canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar