Sorum vardi size guzel anneler 💐

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Almira tarafından oluşturulan Sorum vardi size guzel anneler 💐 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,126 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sorum vardi size guzel anneler 💐
Konbuyu başlatan Almira
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sibelita

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Mrb kızlar 25+1 haftalik hamileyim kızım olcak ve aşırı derece çok kipirdiyo bn uyurken bile beni uykudan kaldiriyo çevredekilerde hamileyken çocuk çok kipirdadimi iyi deyil zararli diyolar korkuyorum sizde çok kipardamasinin bi zarari varmi
Yahu kızlar artık kulaktan dolma haberlere kulak asmayın lütfen ne alakası varmış allah aşkına asıl hareket etmemesi sıkıntı bikere çok bilmislik yapmiyolarmi deli oluyorum madem okadar biliyolardi da neden kadın doğum doktoru olmamislar acaba ha sen gene de icim rahat etsin diyosan doktoruna danis en iyisini o bilir elalem değil biz 36 haftalık olduk gece beni de çok uyandırır uykudan sağlıklı olsunda varsın uyutmasin bizleri

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Mrb kızlar 25+1 haftalik hamileyim kızım olcak ve aşırı derece çok kipirdiyo bn uyurken bile beni uykudan kaldiriyo çevredekilerde hamileyken çocuk çok kipirdadimi iyi deyil zararli diyolar korkuyorum sizde çok kipardamasinin bi zarari varmi
Asıl bebek hareketsiz olursa kork canım bebeğin hareketli olmasının ne zararı olacak Allah aşkına bakmayın şu milletin laflarına

Fundaky

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim doktorum da hep hareketli bebek mutlu bebek dedi şu an dogum yaptım 16 günlük ve gayet saglıklı akıllı 🥰 etraftakilere çok kulak asma bence

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınizj görünce bı gülme geldi memlekette ne kadar çok bilmiş varmis Maşallah herşeye bir teşhis koyuyorlar😄

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Töbe asıl hareket etmez ise sorun oluşur kimseyi dinleme biz niye her gün hareketlerini sayıyoruz o zaman takma kafana moral bozmaktan başka bir şey değil onların ki

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Benim karnım hiç beli deyil bide bu çocuk nerde yok hiç kilo almıyosun diye konuşuyorlar insanda ister istemez sinir oluyo cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doktor daha hareketli olması daha iyi diye söyledi diyorum yok haraketli olmaz bi çocuk diyolor sinirden Ağladım ya yok karnin neden yok hamile gibi durmuyosun diyolar sinirden aglatilar beni ya
Anlasilan ilk gebeliğin kimseye kulak asma ilk çocuğumda 55 kilo ile hamile kaldım ilk iki ayda 45 kiloya düştüm eltim derdi kedi yavrusu getireceksin üç kilo doğdu kendisi iki buçuk kilo doğurdu yani canim bebisin sağlıklı kilo alıyordur sen alma daha iyi kimseye de kulak asma inan sonra neden üzüldüm diye üzülüyorsun şimdi üçüncüye hamileyim 😀 66 kiloyum sağlıkla alalım yavrularımızı senin her stresin bebeği etkiliyor bebeği riske atmaya değerleri mi boş ver

Tüm sayfalar yüklendi.