sorum varrrrr

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Özlem Miray tarafından oluşturulan sorum varrrrr başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,866 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı sorum varrrrr
Konbuyu başlatan Özlem Miray
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
iki ayri perinatoloji gittm biri zeynep kamil hastanesi biride nişantaşı amerikan hastanesine cok pahali kadin amerikada mastir yapmiş sınra dahada gitmrdim cünkü yıpraniyo İnsan
Haklısın kuzum yipranirsin rabbim sabır versin inşallah bol bol dua et umudunu kaybetme bir bakmisisn doğumda mucize oldu kuzum Rabbime sığın

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
ya gercekten mi nasil içim ferahlık verdin bana anlatamam cok saol kuzum benimds kizim olucak inşallah
Gerçekten kuzum hatta herkes çok korkmuştu bir şey olacak diye kontrollerde hiç bir sıkıntı çıkmadı doğumda sonra Rabbimden ümit kesilmez

Özlem Miray

Kayıtlı Üye
rank
Gerçekten kuzum hatta herkes çok korkmuştu bir şey olacak diye kontrollerde hiç bir sıkıntı çıkmadı doğumda sonra Rabbimden ümit kesilmez
inşallah benimde bi sey cıkmaz bizde bisürü adak vs bulduk saglikli bir sekilde gelsin buraya yazma amacim benim gibi olupda mucizeler olan var mi die doktorlar adami direk en kötüsünu sundugu için

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
inşallah benimde bi sey cıkmaz bizde bisürü adak vs bulduk saglikli bir sekilde gelsin buraya yazma amacim benim gibi olupda mucizeler olan var mi die doktorlar adami direk en kötüsünu sundugu için
Aynen onlar en kötüye hazırlıyor insanları. Ama onların da yapacağı bir şey yok sanırım

alya

Kayıtlı Üye
rank
saol canım herseuim hazır besik kıyafetileri yıkadım ütüledim içim cok yaniyo doktor belki dogumda bile öle bilir dedi
Ne üzücü canım engelli olsa bile doğurduğunda kaybetmek ne acı 😔inşallah bebegini sapasağlam kucağına alırsın canım Allah büyük umudunu kesme dua edlt bende dua edicem inan çok çok üzüldüm bebeğini kaybetmenin ne çok acı verdiğini bilirim 😔😔Olursada isyan etme herşey Allah'ın takdiri canım Allah'ım güç kuvvet versin inşallah

Özlem Miray

Kayıtlı Üye
rank
Aynen onlar en kötüye hazırlıyor insanları.
Ne üzücü canım engelli olsa bile doğurduğunda kaybetmek ne acı 😔inşallah bebegini sapasağlam kucağına alırsın canım Allah büyük umudme dua edlt bende dua edicem inan çok çok üzüldüm bebeğini kaybetmenin ne çok acı verdiğini bilirim 😔😔Olursada isyan etme herşey Allah'ın takdiri canım Allah'ım güç kuvvet versin inşallah
aminn
Ama onların da yapacağı bir şey yok sanırım

Ne üzücü canım engelli olsa bile doğurduğunda kaybetmek ne acı 😔inşallah bebegini sapasağlam kucağına alırsın canım Allah büyük umudunu kesme dua edlt bende dua edicem inan çok çok üzüldüm bebeğini kaybetmenin ne çok acı verdiğini bilirim 😔😔Olursada isyan etme herşey Allah'ın takdiri canım Allah'ım güç kuvvet versin inşallah
aminn Allah Razi olsun

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
selam kızlar 34 haftalik gebeyim bebegimin beyincik gelmemiş 100 100 zihinsel engelli olur dediler sonlandirmamiz lazim dediler kabul etmedim ama içim hiç rahat değil benim gibi olan var mı acaba beyinde kis ve su acikli var
Rabbim hayırlısını versin inşallah kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar