sorum varrrrr

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Özlem Miray tarafından oluşturulan sorum varrrrr başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,863 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı sorum varrrrr
Konbuyu başlatan Özlem Miray
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Naziko

Kayıtlı Üye
rank
selam kızlar 34 haftalik gebeyim bebegimin beyincik gelmemiş 100 100 zihinsel engelli olur dediler sonlandirmamiz lazim dediler kabul etmedim ama içim hiç rahat değil benim gibi olan var mı acaba beyinde kis ve su acikli var
Cokk gecmis olsun bu hafteya kadar nasl anlamadiler suan doguma az kaldiginda karar ver diyolar allahin mucizeleri cokdur insallah Hersey hayirlisiyla gider Anne icin zor durum kandimden bilyorum Ben hata yaptim 22 haftellik vaz gecmistim sagliksiz diye cokk pismanim Allah af etsin insallah. Sizeda Safi ismiyla sifaler versin insallah🤲

selam kızlar 34 haftalik gebeyim bebegimin beyincik gelmemiş 100 100 zihinsel engelli olur dediler sonlandirmamiz lazim dediler kabul etmedim ama içim hiç rahat değil benim gibi olan var mı acaba beyinde kis ve su acikli var
Sağlıklı bir şekilde dünyaya gelir inşallah dualarım seninle canım 🌹

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Canım 24. Detaylı ultrason yapılıyor ya orda farkedilmesi lazım bu haftaya kadar bilinmesi gerekiyordu ona göre testler yapılıyor. Bence başka bir doktora daha git

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
amin canim cok gıttım ama sonuc ayni olucak artık gıtmek istemiyorum her gıttigimde daha da yıkılıyorum hiç umut verici konusmuyolar
Sana umut vwren bir konusma yapayım o zaman bundan 11 ay önce dünyaya teyzemin oğlu geldi kuzum . Doktorlar son aylarda çocuğun ayağı içe dönük, yok böbreği yok beyni gelişmemis engelli olur dediler bebek için teyzem düşün bak 2 şehirde 10 larca dotkora gitti sonuç değişmedi bebek ua doğmadan vefat eder ya doğunca vefat eder etmezse de engelli olur dediler . Çocuk şuan 11 aylık masallah var ne ayağın da ,ne böbreğin de ne de beynin de hiç bir sıkıntı yok.. dmeem o ki son haftalar da yanlış anlaşılmalar çok oluyor.icini ferah tut

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum geçmiş olsun umudunu kaybetme ve başka bir daha donalimli hastaneye git tekrar bakılsın yanılma payları oluyor bizim komsuya kolu yarım engelli dediler taki doğana kdar ama kadın pes etmedi aldırmadı ve rabbim ona o kdar güzel prenses verdi ki hiç bi yerinde engel yok sende umudunu kaybetme ama eğer doğru olup bir engeli de varsa yinede şükret kuzum rabbim demek ki bu şekilde nasip etmiş bu şekilde özel çocukları gerçekten Sabri güzel özel annelere nasip ediyor herşeyde bir hayır vardır umudunu kaybetme hiç bir şekilde

Özlem Miray

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum geçmiş olsun umudunu kaybetme ve başka bir daha donalimli hastaneye git tekrar bakılsın yanılma payları oluyor bizim komsuya kolu yarım engelli dediler taki doğana kdar ama kadın pes etmedi aldırmadı ve rabbim ona o kdar güzel prenses verdi ki hiç bi yerinde engel yok sende umudunu kaybetme ama eğer doğru olup bir engeli de varsa yinede şükret kuzum rabbim demek ki bu şekilde nasip etmiş bu şekilde özel çocukları gerçekten Sabri güzel özel annelere nasip ediyor herşeyde bir hayır vardır umudunu kaybetme hiç bir şekilde
iki ayri perinatoloji gittm biri zeynep kamil hastanesi biride nişantaşı amerikan hastanesine cok pahali kadin amerikada mastir yapmiş sınra dahada gitmrdim cünkü yıpraniyo İnsan

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar