Sosyal anneden sonra buraya giresim gelmiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Zehra fidan19 tarafından oluşturulan Sosyal anneden sonra buraya giresim gelmiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,219 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Sosyal anneden sonra buraya giresim gelmiyor
Konbuyu başlatan Zehra fidan19
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zehra fidan19

SosyalAnne

2 Erkek 1 Kız
Test
rank
Alışkanlıklar zor değiştiriliyor. Bizlerde farkındayız ama yeni gelen güncellemeler ile artık sosyalanne uygulamasını zorunlu olarak kapatmak zorunda kaldık. Çünkü yeni güncellemeleri desteklemiyordu.

Biliyoruz karmaşık geliyor. Fakat hergeçen gün biraz daha güncellemeler ile istedigimiz gibi olacak diye düşünüyorum.

Çok güzel gelişmeler var. Bitmesini bekliyoruz.

story.gif

Zehra fidan19

Kayıtlı Üye
rank
Öyle de yapacak bişey yo zamanla artık
Oyle canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Alışkanlıklar zor değiştiriliyor. Bizlerde farkındayız ama yeni gelen güncellemeler ile artık sosyalanne uygulamasını zorunlu olarak kapatmak zorunda kaldık. Çünkü yeni güncellemeleri desteklemiyordu.

Biliyoruz karmaşık geliyor. Fakat hergeçen gün biraz daha güncellemeler ile istedigimiz gibi olacak diye düşünüyorum.

Çok güzel gelişmeler var. Bitmesini bekliyoruz.

Ekli dosyayı görüntüle 330
Biz de beklemedeyiz o guzel guncellemeleri biraz daha anlasilir olur umarim❤❤

Ezgielvin

Moderator
Mod
rank
Alisirsn cnm zamanla basta banada karisik geliodu ama cozdum artk herseyini malesef sosyal anneyi unutmak zorundayiz☹️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar