Sorum var Sperm hareketi düşük olup hamile kalan var mı

• Konbuyu başlatan Pinaar
  • Toplam 41 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Pinaar tarafından oluşturulan Sperm hareketi düşük olup hamile kalan var mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,990 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sperm hareketi düşük olup hamile kalan var mı
Konbuyu başlatan Pinaar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan E.Ş

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Evet canım belki de öyle yapmıştır hayal gücüne inanmaya devam edebilirsin
Uygulamanın kullanımı bilmediğiniz için bence daha fazla konuşmayın aynı nickle yazılmış mesajı senden başka kim yazacak der misin mesajlar birleştirilmiş bunun mümkün olacağı tek şey aynı kişinin yazması benim mesajım ve senin mesajın birlesmez araya yazan kişinin ismi yazar sende neden olmadı o zaman der misin ?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bence sizde hiç kendinizi yormayın çünkü o hanımefendi inanmamak için kendini şartlamış sizde inandıramazsınız, cevaplarınız için teşekkür ederim size
İnanıp inanmamakla alakalı bir şey değil bariz yalan söylüyorsun uygulamayı bilmesek neyse .. senin nickin üzerinden yazılmış mesaj.. algilayamiyorsan o senin sorunun

Yine birşeyler dönüyor
Sanırım birde tartışmaya giriyor benimle sanki bilmiyoruz 😂😂 uygulamayı

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ne yaptı o zaman telefonun müneccim gibi girip senin açtığın hesaptan mesaj mı attı ?
Canım biliyorum çok sorun oldu burda ama bence o neden böyle birşey için post açma gereği duysun ki , bende de bazen oluyor yorum yapmaya çalışırken benim msjimla yazanın msjlari birleşiyor bu çok normal, hem orda da diyor ki bizde de sayı az ve tedavi gördük çok şükür şimdi hamileyim diyor, bunu o yazsa başta yazardı bence , yanlış anlama beni lütfen ama ben kötü bişey olduğunu düşünmüyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım biliyorum çok sorun oldu burda ama bence o neden böyle birşey için post açma gereği duysun ki , bende de bazen oluyor yorum yapmaya çalışırken benim msjimla yazanın msjlari birleşiyor bu çok normal, hem orda da diyor ki bizde de sayı az ve tedavi gördük çok şükür şimdi hamileyim diyor, bunu o yazsa başta yazardı bence , yanlış anlama beni lütfen ama ben kötü bişey olduğunu düşünmüyorum
Yanlış anlamıyorum mariyam ama böyle bir şey olamaz çünkü aynı nick yazmış 1 yıldır burda kimsede görmedim böyle bir şey ilk kez görüyorum..

Birde mariyam mesajı biz onayliyoruz zaten başkası yazsa emin ol görürdük.. ben bizzat kendim onayladım hanimefedin bütün mesajlarını

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Anldim canım ben sadece fikrimi söyledim, zaten uygulama da baya bir güvensiz olmaya başladı artık kimseye güven olunmuyor 🤦
Yanlış anlamıyorum mariyam ama böyle bir şey olamaz çünkü aynı nick yazmış 1 yıldır burda kimsede görmedim böyle bir şey ilk kez görüyorum..

Birde mariyam mesajı biz onayliyoruz zaten başkası yazsa emin ol görürdük.. ben bizzat kendim onayladım hanimefedin bütün mesajlarını

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Yani bende kötü birşey olduğunu düşünmuyorum.arkadaslar biraz fazla üstüne gitti gibi yazan kişinin

Yani bende kötü birşey olduğunu düşünmuyorum.arkadaslar biraz fazla üstüne gitti gibi yazan kişinin

Tabi yinede bilemeyecem.kimsenin günahını almak istemem.bende uygulamayı çok iyi kullanıyorum diyemem fazla bilmiyorum kullanmayi örneğin profili değiştirecem nasıl değiştireceğini unuttum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Tabi yinede bilemeyecem.kimsenin günahını almak istemem.bende uygulamayı çok iyi kullanıyorum diyemem fazla bilmiyorum kullanmayi örneğin profili değiştirecem nasıl değiştireceğini unuttum
Profilim fotoğrafının üstüne tıkla orda fotonun üstünde düzenle yazıyor oradan değiştirebilirsin

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank

Bana da öyle geldi ama, onlar moderatör, yani o msjin Kimin yazdığını biliyorlar o yüzden böyle davrandılar

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Eşimin sperm hareketi düşük çıktı bu şekilde olup hamile kalan var mı
Benim eşim de de aynı sorun vardı eşime piezzo denilen Bi yöntem uygulandı ve sperme elektrik verilerek hareketi arttırıldı tüp bebek yaptırdık ayrıca bende de yumurta rezervi düşüktü doktorunuza danışıp tüp bebek yaptırabilirsiniz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar