Sorum var Sperm hareketi düşük olup hamile kalan var mı

• Konbuyu başlatan Pinaar
  • Toplam 41 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Pinaar tarafından oluşturulan Sperm hareketi düşük olup hamile kalan var mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,001 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sperm hareketi düşük olup hamile kalan var mı
Konbuyu başlatan Pinaar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan E.Ş

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Benim eşim de de aynı sorun vardı eşime piezzo denilen Bi yöntem uygulandı ve sperme elektrik verilerek hareketi arttırıldı tüp bebek yaptırdık ayrıca bende de yumurta rezervi düşüktü doktorunuza danışıp tüp bebek yaptırabilirsiniz
Yumurta rezervi düşük olmasını doktor ultrasyonda mi anladi yoksa kan tahlillerinde mi anladi

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Uygulamanın kullanımı bilmediğiniz için bence daha fazla konuşmayın aynı nickle yazılmış mesajı senden başka kim yazacak der misin mesajlar birleştirilmiş bunun mümkün olacağı tek şey aynı kişinin yazması benim mesajım ve senin mesajın birlesmez araya yazan kişinin ismi yazar sende neden olmadı o zaman der misin ?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnanıp inanmamakla alakalı bir şey değil bariz yalan söylüyorsun uygulamayı bilmesek neyse .. senin nickin üzerinden yazılmış mesaj.. algilayamiyorsan o senin sorunun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sanırım birde tartışmaya giriyor benimle sanki bilmiyoruz 😂😂 uygulamayı
Bu konuda ben de birsey diyeyim, interneti iyi kullanan birisiyim, ne yapip yapmadigimi, emin olmadigim seyleri vs iyi bilirim. Uygulamaya uye olmadan once bana da bu durum olmustu. Ben ilk mesaji yazmistim, sonra hicbirsey yazmamistim(arka plani vs sildim ve telefonumu acmamistim, kimsenin telefonumu elleyecegi bir durum da olmamıştı) ama mesajim baska mesajla birlestirilmisti. Konunun cok uzerinde durmadim sorun olusturan bir mesaj degildi diye. Belki ardımdan baska bir misafirin mesaji olduysa o yuzden birlestirilmistir diye yorumladim olayi. Bu yuzden bu konuda bence kesin konusmayin.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bu konuda ben de birsey diyeyim, interneti iyi kullanan birisiyim, ne yapip yapmadigimi, emin olmadigim seyleri vs iyi bilirim. Uygulamaya uye olmadan once bana da bu durum olmustu. Ben ilk mesaji yazmistim, sonra hicbirsey yazmamistim(arka plani vs sildim ve telefonumu acmamistim, kimsenin telefonumu elleyecegi bir durum da olmamıştı) ama mesajim baska mesajla birlestirilmisti. Konunun cok uzerinde durmadim sorun olusturan bir mesaj degildi diye. Belki ardımdan baska bir misafirin mesaji olduysa o yuzden birlestirilmistir diye yorumladim olayi. Bu yuzden bu konuda bence kesin konusmayin.
O zaman neden mesajı yazan diğer kişi ben yazdım demedi canım hala ortada yok bu mesajı ben yazdım hanımefendinib üzerine gitmeyin diye

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
O zaman neden mesajı yazan diğer kişi ben yazdım demedi canım hala ortada yok bu mesajı ben yazdım hanımefendinib üzerine gitmeyin diye
Misafir olan kisi sonucta, bildirim gitmiyor, belki o sureden sonra bir daha da girmemistir. Misafirken takip etsem de duzenli takip etmiyordum ve mesajlarimi cogu zaman kaybediyordum kendimle ve cocugumla ugrasirken ☺️ herkes internette bilgili ve iyi takip eden degildir. Biz yine husnu zanli kisiler olalim da gerisini Rabbim bilir. Sorun cikarsa sonucta moderatör olan kisilersiniz, hemen mesaji silip uyeligi iptal edebiliyorsunuz ya da banlayabiliyorsunuz. Zor is iyi bilirim, size de Allah kolaylik versin 😘

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Misafir olan kisi sonucta, bildirim gitmiyor, belki o sureden sonra bir daha da girmemistir. Misafirken takip etsem de duzenli takip etmiyordum ve mesajlarimi cogu zaman kaybediyordum kendimle ve cocugumla ugrasirken ☺️ herkes internette bilgili ve iyi takip eden degildir. Biz yine husnu zanli kisiler olalim da gerisini Rabbim bilir. Sorun cikarsa sonucta moderatör olan kisilersiniz, hemen mesaji silip uyeligi iptal edebiliyorsunuz ya da banlayabiliyorsunuz. Zor is iyi bilirim, size de Allah kolaylik versin 😘
Allah razı olsun canım benim bende birinin hakkına girdiysem o zaman yazdığınız mesaja göre konuşuyorum hakkını helal etsin çünkü ilk kez gördüm ben böyle bir mesaj sizde üstüne birleşiyor deyince ksuura bakmasın yazan kişi. Bu arada çok teşekkür ederim yazdığın için 💕

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Allah razı olsun canım benim bende birinin hakkına girdiysem o zaman yazdığınız mesaja göre konuşuyorum hakkını helal etsin çünkü ilk kez gördüm ben böyle bir mesaj sizde üstüne birleşiyor deyince ksuura bakmasın yazan kişi. Bu arada çok teşekkür ederim yazdığın için 💕
Estagfirullah, gordugum seyleri yazmak boynumun borcu cok aktif biri olamasam da ☺️ kayra bebegi de benim yerime opersen muhteşem olur ☺️ mis kokulular ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar