Spinal anestezi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Denizcan tarafından oluşturulan Spinal anestezi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 872 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Spinal anestezi
Konbuyu başlatan Denizcan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Denizcan

Denizcan

Kayıtlı Üye
rank
4 gün önce spinal anestezi ile doğum yaptım çok şiddetli baş ağrısı var artı beynimde sesler var agrı kesici kullanıyorum agrı geçiyor ses devam bir süre sonra agrı tekrar başlıyor ses hiç geçmiyor benim gibi olanlar var mı

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
4 gün önce spinal anestezi ile doğum yaptım çok şiddetli baş ağrısı var artı beynimde sesler var agrı kesici kullanıyorum agrı geçiyor ses devam bir süre sonra agrı tekrar başlıyor ses hiç geçmiyor benim gibi olanlar var mı
Türk kahvesi ic canim bitter çikolata ye bide bebek uyudukca sende uyu anca öyle toparlarsin bol su bol dinlenme gerekiyor inşallah hemen gecer 🙏

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Ses bilmiyorum ama bazılarında baş ağrısı oluyormuş canım geçmiş olsun

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benimde kulağımda sanki radyo cuzirtisi gibi sesler geliyor canım 38 haftalık hamileyim inşallah düzelir seninki de benimkide

Nur36

Kayıtlı Üye
rank
Sade türk kahvesi birde kola ah çok çektim bn Allah yardımcın olsun 5 ci gün geçiyor bol bol su iç bide

Denizcan

Kayıtlı Üye
rank
Sade türk kahvesi birde kola ah çok çektim bn Allah yardımcın olsun 5 ci gün geçiyor bol bol su iç bide
Çok geçmiş olsun canım benim rabbim acil şifalar versin inşallah 🙏 ama bende halen devam ediyor beynim deki ses 8 inde ameliyat oldum halen devam
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde kulağımda sanki radyo cuzirtisi gibi sesler geliyor canım 38 haftalık hamileyim inşallah düzelir seninki de benimkide
İnşallah canım benim rabbim acil şifalar versin inşallah 🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ses bilmiyorum ama bazılarında baş ağrısı oluyormuş canım geçmiş olsun
Allah razı olsun canım benim aynen hem baş ağrısı var artı beynimde sesler motor çalışıyor gibi anlamadım gitti

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar