Spinal doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kumru tarafından oluşturulan Spinal doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 528 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Spinal doğum
Konbuyu başlatan Kumru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Eymenin Annesi

Kumru

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar persembe gunu spinal doğumla bebegimi kucağıma alıcam insallah şuan cok tepkisizim korku mutluluk bi arada sizde durumlar nasil

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Hanımlar persembe gunu spinal doğumla bebegimi kucağıma alıcam insallah şuan cok tepkisizim korku mutluluk bi arada sizde durumlar nasil
Sağlıklı bi doğum diliyorum🙏🏻Spinalle doğum çok rahat oluyo bebeğinin ilk sesini duyuyorsun görüyorsun paha biçilmez bi duygu. 🥰

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Hiç korkmana gerek yok ne kadar sakin olursan o kadar kolay geçer tansiyon ve nabzını kontrol altında tutman lazım Allahın izniyle Olabildiğince rahat ol ve anın tadını çıkart zaten acı hissetmiyorsun o an sadece bebeğine odaklan sesini duymak görmek paha piçilemez Bi mutluluk sağlıklı hayırlı doğumlar diliyorum canım 💐

Kumru

Kayıtlı Üye
rank
Sağlıklı bi doğum diliyorum🙏🏻Spinalle doğum çok rahat oluyo bebeğinin ilk sesini duyuyorsun görüyorsun paha biçilmez bi duygu. 🥰
Hayırlısıyla canım insallah kolay olur
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağlıkla doğsun canım inşaAllah.💐
Insallah canim sagol

Sakin kal cnn herşey olup bitecek ve bebeginin sesi sana geldiğinde herşey ol ucak heyecan mutluluk duygu seli❤❤❤
Insallah canim endiseliyim sadece bilincim acık olcagi icin

Hiç korkmana gerek yok ne kadar sakin olursan o kadar kolay geçer tansiyon ve nabzını kontrol altında tutman lazım Allahın izniyle Olabildiğince rahat ol ve anın tadını çıkart zaten acı hissetmiyorsun o an sadece bebeğine odaklan sesini duymak görmek paha piçilemez Bi mutluluk sağlıklı hayırlı doğumlar diliyorum canım 💐
Cok sagol canim insallah 😍

Hiç korkma cnm Allah’ın izniyle yarım saat BİLe degil gelip geçecek
Insallah canım allahım kurtarsın sag salim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar