Spinal dogum mu genel anestezi mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevilll tarafından oluşturulan Spinal dogum mu genel anestezi mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,592 kez görüntülenmiş, 63 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Spinal dogum mu genel anestezi mi
Konbuyu başlatan Sevilll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Sevilll

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar dün doktora gittim sezeryan doğum gunu verdi fakat spinal mi yoksa genel anestezi mi kararı bana bıraktı acaba sizce ne yapmalıyım fikir verebilir misiniz . Daha önce genel olmuştum spinal doğumu hic bilmiyorum avantaj veya dezavantajları nelerdir. Spinal doğum yapanlar herhangi bir yan etki vs oldu mu acaba.

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar dün doktora gittim sezeryan doğum gunu verdi fakat spinal mi yoksa genel anestezi mi kararı bana bıraktı acaba sizce ne yapmalıyım fikir verebilir misiniz . Daha önce genel olmuştum spinal doğumu hic bilmiyorum avantaj veya dezavantajları nelerdir. Spinal doğum yapanlar herhangi bir yan etki vs oldu mu acaba.
Canım ben de ilk doğumda genel anestezi yaptılar ikinci hamilelik şimdi doktor a sordum spinal için 1750 lira istendi bende merak ediyorum avantaj ve dezavantajları neler 32+4 haftalık hamileyim

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende iki kere genel oldum spinal istiyorum aslında ama yorumları okudukça tamam diyorum bazı yorumları okudukça da vazgeciyorum bende senin gibi karar veremedim sibel bugün doğum yaptı onun fikrini alayım merak ediyorum hakkımızda hayırlısı olsun canım inşallah ☺

Sevilll

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende iki kere genel oldum spinal istiyorum aslında ama yorumları okudukça tamam diyorum bazı yorumları okudukça da vazgeciyorum bende senin gibi karar veremedim sibel bugün doğum yaptı onun fikrini alayım merak ediyorum hakkımızda hayırlısı olsun canım inşallah ☺
Benim doktor rahat bir doğum sekli hemen bebeği görüyorsun ayrıca da bir heyecan bir sıkıntı olursa anestezi hemen müdahale edip uyutuyor dedi. Ama ne biliyim yinede bilemedim

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Spinal bence çok rahat ettim ben açıkçası

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Guzel bir soru olmus kuzum bende öğrenmiş olurum arkadaslardan🤗 ama %90 spinal oluyor artk hastanelerde onu blyorum kuzum bide benim fikrim spinal daha iyi herseyi canli canli yasayacaksin bebegini gosterecekler ama genel bayiltmada bu yok baygin olcaksin bebegini goremeyeceksin eger bana da secme şansi verirse spinal isteyecem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nasil yani sezeryan dogum parasi toplam yapılacak testlerle birlikte kaç para smdi senin kuzum. Spinal icin ayri para mi alınıyor oyle deme vala kendimi camdan aşağı atarim e ne anlami kaldi sezeryan parasi odeyecez bide bi ton
Canım ben de ilk doğumda genel anestezi yaptılar ikinci hamilelik şimdi doktor a sordum spinal için 1750 lira istendi bende merak ediyorum avantaj ve dezavantajları neler 32+4 haftalık hamileyim

Tüm sayfalar yüklendi.