Spinal dogum mu genel anestezi mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevilll tarafından oluşturulan Spinal dogum mu genel anestezi mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,619 kez görüntülenmiş, 63 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Spinal dogum mu genel anestezi mi
Konbuyu başlatan Sevilll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Spinal bence çok rahat ettim ben açıkçası
Nur'um sen güzel bahsediyorsunda bazıları da olumsuz konuşunca ikilemde kalıyorum birde sen özelde oldun sanırım ben şehir Hastanesi'nde olacağım orada da sabit bir doktor yok tabi heryer stajyer kaynıyor yani allah a emanet gidicem ondan da korkuyorum

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Nur'um sen güzel bahsediyorsunda bazıları da olumsuz konuşunca ikilemde kalıyorum birde sen özelde oldun sanırım ben şehir Hastanesi'nde olacağım orada da sabit bir doktor yok tabi heryer stajyer kaynıyor yani allah a emanet gidicem ondan da korkuyorum
Off stajyer mi😟😟 allah yardimcin olsun kuzum vala

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Guzel bir soru olmus kuzum bende öğrenmiş olurum arkadaslardan🤗 ama %90 spinal oluyor artk hastanelerde onu blyorum kuzum bide benim fikrim spinal daha iyi herseyi canli canli yasayacaksin bebegini gosterecekler ama genel bayiltmada bu yok baygin olcaksin bebegini goremeyeceksin eger bana da secme şansi verirse spinal isteyecem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nasil yani sezeryan dogum parasi toplam yapılacak testlerle birlikte kaç para smdi senin kuzum. Spinal icin ayri para mi alınıyor oyle deme vala kendimi camdan aşağı atarim e ne anlami kaldi sezeryan parasi odeyecez bide bi ton
Evet hayatım eğer genel anestezi istersen sigortalılara 12bin sigorta sizlara 16bin dedi 1750 lira da exra ücret alınıyor dedi sende bı sor doktoruna canim

E

Esra63

Guest
Merhaba kizlar dün doktora gittim sezeryan doğum gunu verdi fakat spinal mi yoksa genel anestezi mi kararı bana bıraktı acaba sizce ne yapmalıyım fikir verebilir misiniz . Daha önce genel olmuştum spinal doğumu hic bilmiyorum avantaj veya dezavantajları nelerdir. Spinal doğum yapanlar herhangi bir yan etki vs oldu mu acaba.
Kaç haftalık hamileyim canım

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Off stajyer mi😟😟 allah yardimcin olsun kuzum vala
Sağol canım benim şehir hastanesi öyle walla erkek doktor ismine randevu alıyorum bir gidiyorum yaşları küçük kızlar muayene ediyor doktor bey yok mu diye sorduğumda da buralardadir viziteye çıktı gibi sözler soru soruyorsun cevap vermekte tenezzül etmiyor lar zorla cevap alıyorsun yani doğumda da öyle olacak sonuçta onlar nasıl öğrenecek eğitim alacak onlara yaptırıyorlar allah a emanetiz artık canım benim ☺

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Evet hayatım eğer genel anestezi istersen sigortalılara 12bin sigorta sizlara 16bin dedi 1750 lira da exra ücret alınıyor dedi sende bı sor doktoruna canim
Şaka yapiyosun yaaa😫😳

Sağol canım benim şehir hastanesi öyle walla erkek doktor ismine randevu alıyorum bir gidiyorum yaşları küçük kızlar muayene ediyor doktor bey yok mu diye sorduğumda da buralardadir viziteye çıktı gibi sözler soru soruyorsun cevap vermekte tenezzül etmiyor lar zorla cevap alıyorsun yani doğumda da öyle olacak sonuçta onlar nasıl öğrenecek eğitim alacak onlara yaptırıyorlar allah a emanetiz artık canım benim ☺
Bende kizimda oyleydim ya😫

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Şaka yapiyosun yaaa😫😳

Bende kizimda oyleydim ya😫
Vallahi canım ben telefonda aradım Medicana international i durumu sordum ve biliyormusun bebek doğdu ya 10gun içinde Allah göstermesin bebeğe bı şey oldu ücretsiz 1ay içinde bebeğe birşey olursa ücretli düşün yani çocuk doktoru

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Vallahi canım ben telefonda aradım Medicana international i durumu sordum ve biliyormusun bebek doğdu ya 10gun içinde Allah göstermesin bebeğe bı şey oldu ücretsiz 1ay içinde bebeğe birşey olursa ücretli düşün yani çocuk doktoru
Ya biz sordugunuzda sezeryan ucreti 4 bin 125 tl dedi ameliyat sirasinda kan yetmezligi yada baska sıkıntı olursa ona ayri para alinir dedi ama anestesi icin ayri para ödeyeceksiniz demedi dur bak bu takildi kafama şimdi 🤔😖

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ya biz sordugunuzda sezeryan ucreti 4 bin 125 tl dedi ameliyat sirasinda kan yetmezligi yada baska sıkıntı olursa ona ayri para alinir dedi ama anestesi icin ayri para ödeyeceksiniz demedi dur bak bu takildi kafama şimdi 🤔😖
Ben aradım canım dedim ki rezil olurum 16binle giderim exra ücret isterler yanlızım biliyorsun bebekle hastanede kalırım rezillik o yüzden burada kizlar yazıyorlar ya dur bı soruyum dedim sezaryen doğum 2gun hastanede kalıyorsun ama keyfe 1gun daha kalayım dersen oda ücreti 3250 lira dedi sezaryen doğum bana 16 bin belden uyuşturma 1750 lira dedi korona testi 350 lira dedi 18. 450 lira taksi exra oğlum var hastanenin yemeğini yemezse exra ona yemek 🤣🤣🤣20bin e eve atarım kendimi

Tüm sayfalar yüklendi.