Sorum var Spinal mi? epidural mi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinem&masal tarafından oluşturulan Spinal mi? epidural mi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,442 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Spinal mi? epidural mi?
Konbuyu başlatan Sinem&masal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar hangisi daha iyi sezeryana hazırladım kafayı iyice normalden çok korkuttular anlamıyorum zaten bazılari gerçekten de korkutmak icin elinden geleni yapıyolar yada abartiyolar
Kimsenin doğum hikayesini dinlend kuzum herkesin bir değil şahsen ben acil sezeryana alınmasam normsl istiyordum ha bu sezeryanım çok kötü geçti demek değil şükür ameliyat bitti uyusulşuk 2 saatte gecti hemen ayaklandım şükür 15 gün oldu ne ağrım ne sızım var ilk günde böyleydi ama bu demek değil ki seniki de böyle olacak kendini sezeryana değil normal doğuma hazırla en sağlıklısı p çünkü rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hangisi daha iyi sezeryana hazırladım kafayı iyice normalden çok korkuttular anlamıyorum zaten bazılari gerçekten de korkutmak icin elinden geleni yapıyolar yada abartiyolar
Sen kimsenin dediğine bakma canım herkes abartarak anlatıyor erkeklerin askerlik anısıyla kadınların doğum anısı hiç bitmez o gün geldiğinde nasıl doğum olacağına bebeğin ve sen karar verirsin son ana kadar belli olmaz doktorun da seni iyi yönlendirirse her şey kolayca olur hiç moralini bozup kendini strese sokma

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Kimseyi dinleme, her söylenene inanma bana da şimdi diyorlar 2. Sezeryan doğum çok zormuş diye inanmıyorum umursamıyorum İlkinde de çok korkutmaya çalıştılar. Allahım elbet verir kolaylığını 🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar