Spiral kaymış olabilir mi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Meryem tarafından oluşturulan Spiral kaymış olabilir mi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,297 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Spiral kaymış olabilir mi?
Konbuyu başlatan Meryem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Meryem

Meryem

Kayıtlı Üye
rank
İyi günler hanımlar acil yardım daha yeni spirak taktırdım 8 ocakta iki gündür mide bulantısı ve sancım var spiral kaymış olabilir mi normal mi bilemesim daha önce 1 yıl kulkandım hiç böyle bir durum yaşamadım lütfen yardımcı olun ❤ 🥰 😂❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💢💢💢💢💢💢💢

D

Dilek

Guest
Aynı şey 7 ay önce başıma geldi spiral koydurdum 1 ay sancım oldu ve şimdi 7 aylık hamileyim4. Çocuguma😞spiral düşmüş

Meryem

Kayıtlı Üye
rank
Aynı şey 7 ay önce başıma geldi spiral koydurdum 1 ay sancım oldu ve şimdi 7 aylık hamileyim4. Çocuguma😞spiral düşmüş
Aaa spiralden mi kaldınız benim az sancılarım ama midem çok kötüydü bugün biraz daha iyi ama bilemiyoruz siz hiç lekelenme yaşadınız mı

Tgba

Guest
rank
Spral takan dr 1 ay dikkat etmenizi ve kontrole gitmenizi soylemis olmali dikkat etmediyseniz kalmis olabilirsiniz

Meryem

Kayıtlı Üye
rank
Spral takan dr 1 ay dikkat etmenizi ve kontrole gitmenizi soylemis olmali dikkat etmediyseniz kalmis olabilirsiniz
Açıkçası doktor bir şey demdi ve v eşimlede toplasan 3-4 defa bile beraber olmadık normalde gebelikte bir belirti yaşayan biri de degilim mide bulanmasının sebebi bir tek kaymış olabilecegi aklıma geldi am yinede bilemiyorum ne yapacagım onuda bilmiyorum adet tarihimi bekleyip anormal bir durum varsa öyle giderim diye düşünüyorum malum hava soguk ve çocuklarım küçük hastane uzak 🤔🤔🤔🤔

Tgba

Guest
rank
Ben daha once taktim cevremdede cok takan oldu ilk 1 ay dikkat edilmesi gerekiyor 1 ayin sonundada kontrole gidiliyor jayip kaymadigina bakiliyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar