Spiral taktıran arkadaşlar cevap verirmisiniz lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan Spiral taktıran arkadaşlar cevap verirmisiniz lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,930 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Spiral taktıran arkadaşlar cevap verirmisiniz lütfen
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım 😊 kısmet de bu kadar varmış tâbi normal doğum yapsaydım daha da isterdim yani 2 tane falan daha ama 3 tane varmış nasibim de Rabbim cümlemizin yavrularına sağlık sıhhat akıl versin ayaklarına taş dokandirmasin inşallah 🤲🥰
Vay bee🥰🥰ne güzel bakabiliyosaniz demekki 🥰 mesela ben bakamıyorum ikiden fazla düşünmüyorum üçüncü olur olmazmi bilmem ama gücüm yok gerçekten 🥰Allah olmayanlara versin inşallah

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Kaç çocuğun var canım ama tüp bağlatmak da çok günah diyolar ölmeden önce açtırmak lazımmış
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayırlı ramazanlar canım
Geçmiş olsun benim de ablam bı senedir taktırmış on beş günde bir adet oluyo ve çok aşırı kanaması oluyo.orucum hep kazaya kalacak diye sitem ediyordu Allah yardımcın olsun canım 🤲 valla bütün korunma yöntemleri ayrı ayrı sıkıntılı bende geçen yıldan beri soruyorum araştırıyorum en sağlıklı korunma yollarıni arıyorum ama kime sorsam memnun deil spiralden kanama dan çok şikayetçiler🙄🤔en son karar verdim eşim korunsun dedim onda da hamile kaldım erkenden🙄bundan sonra ne halt edeceğimi kara kara düşünüyorum Allah biz kadınların yardımcısı olsun inşallah ❤️
O kadar kuran okudum günah ve sevap arasında yer almıyor içim rahat :)

Canım benim tüpleri bağlatmak nasıl olduğunu biliyor musun tüpleri bağlatmak yumurtalık Rahime doğru giden bağlantıyı kesip etrafına dikiş artarak spermin vede yumurtanın birleşmesi ni engelmek demek ve bazı durumlarda caiz sayıla biliyor mesala anne adayının bir sonraki doğumda Hayati tehlikesi varsa bağlata bilir ben bağlatmak zorunda kaldım ve bağlatim araştırdım tâbi başta bunun hiç bir şekilde geri dönüşü yok
Yok var tüp bebekle tekrar çocuk sahibi olabiliyorsun. Ama hayatı öneme sahip benimde durumum kritik çok fazla olumsuz durum söz konusu. Dediğim gibi o kadar okudum kutsal kitapları hiç birinde yazmıyor günah diye. Hatta günah olmayan durumlara günah diye atıfta bulunanlar için ayetler mevcut.

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
O kadar kuran okudum günah ve sevap arasında yer almıyor içim rahat :)

Yok var tüp bebekle tekrar çocuk sahibi olabiliyorsun. Ama hayatı öneme sahip benimde durumum kritik çok fazla olumsuz durum söz konusu. Dediğim gibi o kadar okudum kutsal kitapları hiç birinde yazmıyor günah diye. Hatta günah olmayan durumlara günah diye atıfta bulunanlar için ayetler mevcut.
Hocalar öyle diyo canım ben demiyorum 🤩ben bunu biliyorum söyledim baglat yada bağlatma beni ilgilendirmez

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Hocalar öyle diyo canım ben demiyorum 🤩ben bunu biliyorum söyledim baglat yada bağlatma beni ilgilendirmez
Bakara suresinde Allah'ın indirdiğine uyun” denildiğinde, “Hayır, atalarımızdan gördüğümüze uyarız” dediler.. diyor ya işte hocaları ataları değil ilk emir olan oku yu uygulayıp kendimiz anlayıp yorumlayacağz başkasının düşüncesiyle değil ben buna inanıyorum🤠

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Bakara suresinde Allah'ın indirdiğine uyun” denildiğinde, “Hayır, atalarımızdan gördüğümüze uyarız” dediler.. diyor ya işte hocaları ataları değil ilk emir olan oku yu uygulayıp kendimiz anlayıp yorumlayacağz başkasının düşüncesiyle değil ben buna inanıyorum🤠
Tabiki öyle bilim çağındayız kendimiz okuyup araştıracağız ama kendini keyfi olarak kısırlaştırmak günah istersen diyanet işlerini ara sor

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar