Spiral

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynepkoroglu42 tarafından oluşturulan Spiral başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 937 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Spiral
Konbuyu başlatan Zeynepkoroglu42
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynepkoroglu42

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bugün tahlil verdim yarın spiral taktircam nasıl oluyor acılı mı aile planlamasındaki bayan yarın takalım sonra sorun yaşamazsınız kolay dedi
Kişiden kişiye göre bence değişebiliyor doktor takarken acımadımı diye sordu bende e biraz insan şey oluyor tabi dedim oda sezeryan olsaydın zorlanabilirdin ama normal doğum yapan için bu hiç bişey dedi neyse ben kaşktım benden sonraki kadından bi aaa sesi duydum ben biraz acıya dayanıklıyım galiba ne deneyirdu ona acı eşiğim yüksek mi deniyordu ne deniyordu sanırım uydurdum 😜🤣🤭😅 bide konuyla alakasız canım konyalımısın

Zeynepkoroglu42

Kayıtlı Üye
rank
Kişiden kişiye göre bence değişebiliyor doktor takarken acımadımı diye sordu bende e biraz insan şey oluyor tabi dedim oda sezeryan olsaydın zorlanabilirdin ama normal doğum yapan için bu hiç bişey dedi neyse ben kaşktım benden sonraki kadından bi aaa sesi duydum ben biraz acıya dayanıklıyım galiba ne deneyirdu ona acı eşiğim yüksek mi deniyordu ne deniyordu sanırım uydurdum 😜🤣🤭😅 bide konuyla alakasız canım konyalımısın
Konya da yaşıyorum normal doğum yaptım da ağrı hissetmiyorum dedim suni sancıyi verince ben başladım kıvranmya ebe hani bişey yoktu dedi 1 kaç dakikalık işlem sanırım takması

AhsenHüma

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bugün tahlil verdim yarın spiral taktircam nasıl oluyor acılı mı aile planlamasındaki bayan yarın takalım sonra sorun yaşamazsınız kolay dedi

Bende taktırdm 2 olacak. Normal dogum yaptıysan hic zor degil 2 3 dkk sürüyor korkulacak bişy yok. Sezeryan isen çok az acı hissedebilirsin çok rahat git hastaneye psikoloji çok önemli korkarak gidersen zor gelir

Nisaa

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende 2 sefer taktırdım benimki hiç acımadı sadece o masaya yatmak beni korkutuyor omasaya yatsam gerisi gelecekte çok kısa sürüyor takmaları masaya yatarken kendini cesaretlendir ben hep öyle yapıyom hatta bakmıyorum bile korkarım diye gözlerimi yumuyorum

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Canım bende 2 sefer taktırdım benimki hiç acımadı sadece o masaya yatmak beni korkutuyor omasaya yatsam gerisi gelecekte çok kısa sürüyor takmaları masaya yatarken kendini cesaretlendir ben hep öyle yapıyom hatta bakmıyorum bile korkarım diye gözlerimi yumuyorum
Acılı islemmi kuzum herkez yok aciyor felan diyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar