Sorum var Spiral

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde H.abbaszade tarafından oluşturulan Spiral başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,134 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Spiral
Konbuyu başlatan H.abbaszade
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 Erkek Annesi 👼🏼🧿

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Selam kizlar benim kirkim cikti spral koydurdum. Dun ve adet olucakmisim gibi cok kotu sancim var basina gelen oldumu
Ben 😂😂. Ama olamadım bir hafta ağrısını çektim bir kaç gün çok normal yani sancı çekmen ağrı kesici olarak parol alabilirsin. Ve 24 saat boyunca ilişkiye girme canım ağır kaldırma 1 hafta boyunca ki kaymasın

baby mom

Kayıtlı Üye
rank
Normal doğum etmisiz?mene 6ay sonra icaze verdi hekim.heleki 2ayliqiq biz de.insallah qoyduracam mende .qoyanda ağritmadi?

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Normal doğum etmisiz?mene 6ay sonra icaze verdi hekim.heleki 2ayliqiq biz de.insallah qoyduracam mende .qoyanda ağritmadi?
6 ay çok uzun bir süre değil mi ben sezaryen oldum 2 ay sonra takıldı doktorum normal oldaydı 40ın çıkar çıkmaz takardık demişti

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Selam kizlar benim kirkim cikti spral koydurdum. Dun ve adet olucakmisim gibi cok kotu sancim var basina gelen oldumu
Evet benim de aşırı sancım vardı 20 gün oldu spiral taktıralı adetimin üçüncü günüydü normalde adetim bir hafta sürüyor ama 5. gününde tam kesildi tam bir gün kanamam olmadı ertesi gün çok fazla kanama ve sancı oldu 3 gün sürdü sonra bitti doktor bir ay sonra adet bittiğinde kontrole gel dedi

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Evet benim de aşırı sancım vardı 20 gün oldu spiral taktıralı adetimin üçüncü günüydü normalde adetim bir hafta sürüyor ama 5. gününde tam kesildi tam bir gün kanamam olmadı ertesi gün çok fazla kanama ve sancı oldu 3 gün sürdü sonra bitti doktor bir ay sonra adet bittiğinde kontrole gel dedi
Adet olmaua bilirsin ama ona rağmen yinede git canım. Benim doktorum adet olmazsan da 1 ay sonra muhakkak gel dedi taktırdım olmadım hala olmuyorum 😂😂

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Adet olmaua bilirsin ama ona rağmen yinede git canım. Benim doktorum adet olmazsan da 1 ay sonra muhakkak gel dedi taktırdım olmadım hala olmuyorum 😂😂
Yaa 😲 bunu söylediğin çok iyi oldu yoksa bana kalsa korkuyla hemen kan vermeye giderdim 🤣🤣 aslında doğaya kardeş istiyorum ama kendime güvenemiyorum hamileliğim çok zor geçmişti hatta o sıra eşimden nefret etmiştim ya kızıma kötü davranırsam doğru düzgün ilgilenmezsem diye düşünmek bile istemiyorum gözlerim doluyor

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yaa 😲 bunu söylediğin çok iyi oldu yoksa bana kalsa korkuyla hemen kan vermeye giderdim 🤣🤣 aslında doğaya kardeş istiyorum ama kendime güvenemiyorum hamileliğim çok zor geçmişti hatta o sıra eşimden nefret etmiştim ya kızıma kötü davranırsam doğru düzgün ilgilenmezsem diye düşünmek bile istemiyorum gözlerim doluyor
Ah ah bunu herkes düşünüyor emin ol . Her şey hayırlısı ama canım. İyi yapmışsın taktırdıpına

H.abbaszade

Kayıtlı Üye
rank
Ben 😂😂. Ama olamadım bir hafta ağrısını çektim bir kaç gün çok normal yani sancı çekmen ağrı kesici olarak parol alabilirsin. Ve 24 saat boyunca ilişkiye girme canım ağır kaldırma 1 hafta boyunca ki kaymasın
Selam kizlar,cok sukur simdi iyiyim amna az,az,kanamam oluyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aha normal
Aha normal dogum yox mene 40 n cixdi qoya bilersen dedi 6 ay coxdu . Yox incidmedi meni hec . Menim qaynanam qoydu ginikoluqdu amma onun yanina gelen gelinlerden biraz,inciden olduqunun sahidi olmusam

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Selam kizlar,cok sukur simdi iyiyim amna az,az,kanamam oluyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aha normal
Aha normal dogum yox mene 40 n cixdi qoya bilersen dedi 6 ay coxdu . Yox incidmedi meni hec . Menim qaynanam qoydu ginikoluqdu amma onun yanina gelen gelinlerden biraz,inciden olduqunun sahidi olmusam
Çok normal canım kanama olması benim bir kaç gün azar azar geldi . Sonra komple kesildi 2 ay olacak hala olmadım.

Tüm sayfalar yüklendi.