Spiral takanlar bakabilirmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış tarafından oluşturulan Spiral takanlar bakabilirmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,633 kez görüntülenmiş, 52 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Spiral takanlar bakabilirmi
Konbuyu başlatan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 Erkek Annesi 👼🏼🧿

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Spiral takınca acı hissediyor musunuz 😥
Ben✋
8 ayda iki defa taktım canım ilk taktığım 9 ay önce yani öyle çok fazla acımıyor sadece normal hamileyken ki muayenede parmaklı muayene ediliyor ya işte o ne kadar acı veriyorsa o da o kadar veriyor ama acımıyor yani zaten odaya girmenle çıkman bir oluyor acı fazla hissetmiyorsun adetliyken gitmen daha iyi olur ikinci üçüncü günü ben ilk taktığımda kontrole gittim ve orada kaydığını öğrendim çıkarttılar sonra adetliyken tekrar gidip taktırdım çıkartması da takması da pek acımadı canım korkma endişe etme sadece spiralden sonra adet düzensizliğin çok fazla oldu kanamamlarım çok fazla oluyor o tek sıkıntı

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Tamam
Yok iğne yapmıyorlar ben adetli değildim farketmiyor sadece adetliyken takınca canın acımaz demişti takan kişi
Teşekkürler ♥️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben✋
8 ayda iki defa taktım canım ilk taktığım 9 ay önce yani öyle çok fazla acımıyor sadece normal hamileyken ki muayenede parmaklı muayene ediliyor ya işte o ne kadar acı veriyorsa o da o kadar veriyor ama acımıyor yani zaten odaya girmenle çıkman bir oluyor acı fazla hissetmiyorsun adetliyken gitmen daha iyi olur ikinci üçüncü günü ben ilk taktığımda kontrole gittim ve orada kaydığını öğrendim çıkarttılar sonra adetliyken tekrar gidip taktırdım çıkartması da takması da pek acımadı canım korkma endişe etme sadece spiralden sonra adet düzensizliğin çok fazla oldu kanamamlarım çok fazla oluyor o tek sıkıntı
Bende adetliyken giderim

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Ben✋
Bende adetliyken giderim
Aynen canım daha iyi olur ikinci veya üçüncü günü git
Tamam canım bir de birşey soracam benim oğlum hep haftada bir kaka yapıyor normal mi hem anne sütü hem mama veriyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende adetliyken giderim

Tamam canım bir de birşey soracam benim oğlum hep haftada bir kaka yapıyor normal mi hem anne sütü hem mama veriyorum
Katı değil kakası normal

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar