Spiral takanlar bakabilirmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış tarafından oluşturulan Spiral takanlar bakabilirmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,679 kez görüntülenmiş, 52 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Spiral takanlar bakabilirmi
Konbuyu başlatan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 Erkek Annesi 👼🏼🧿

deneyimlianne

Kayıtlı Üye
rank
Bende takmak istiyorum kızım 1 yaşında oğlum 3 aylık korkuyorum bide sezeryanla ikiside doktor bana dedi ki kesinlikle hamile kalmaman gerekiyo ama o konuda eşime güvenmiyorum yani taktırmak istiyorum izin vermiyo diyo taktırdığın gibi babanın evine gidersin diye söyleniyo ne yapacam bilmiyorum 😒😔
Senin adına çok üzüldüm.Bende bebeğim 3 aylıkken hamile kalmıştım.Gerçekten hem karnında hem kucağında çok zor oluyor.Eşinin haberi olmadan taktırsan olmaz mı?Nerden bilicek.Ama gerçekten öyle bir söz söylemesi çok yanlış.Bende Sezeryan oldum bilirim acısını.O yüzden bence sen habersizce git taktır.Kendi canına yazık kardeşim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bende takmak istiyorum kızım 1 yaşında oğlum 3 aylık korkuyorum bide sezeryanla ikiside doktor bana dedi ki kesinlikle hamile kalmaman gerekiyo ama o konuda eşime güvenmiyorum yani taktırmak istiyorum izin vermiyo diyo taktırdığın gibi babanın evine gidersin diye söyleniyo ne yapacam bilmiyorum 😒😔
Benim de işim İlk başlarda izin vermiyordu canım sonra sonra ikna etmeye başladım sonra ikna oldu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Habersiz de olmaz daha çok kötü olur eşiyle arası
Senin adına çok üzüldüm.Bende bebeğim 3 aylıkken hamile kalmıştım.Gerçekten hem karnında hem kucağında çok zor oluyor.Eşinin haberi olmadan taktırsan olmaz mı?Nerden bilicek.Ama gerçekten öyle bir söz söylemesi çok yanlış.Bende Sezeryan oldum bilirim acısını.O yüzden bence sen habersizce git taktır.Kendi canına yazık kardeşim

Gerçekten çok zor ama şuan eşimden habersiz yapmıyorlar illa onun izni olcak

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
T
Canım yeni doğanlar için bazen günlerce yapmayabiliyorlar yani ama sen gene de için rahatlasın istiyorsan doktoruna danışabilirsin
Doktora aşısı için götürünce sordum dedi normal

Merhaba cnm çok acımıyor adet sancısndan bir tık fazla garip bir his bende taktırdım çektirdim sonra
Hmm anladım tamam canım teşekkürler ♥️

Merhaba cnm çok acımıyor adet sancısndan bir tık fazla garip bir his bende taktırdım çektirdim sonra

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
T

Doktora aşısı için götürünce sordum dedi normal