Spiral takanlar bakabilirmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış tarafından oluşturulan Spiral takanlar bakabilirmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,707 kez görüntülenmiş, 52 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Spiral takanlar bakabilirmi
Konbuyu başlatan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 Erkek Annesi 👼🏼🧿

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Ben doğumlardan sonra psikolojim bozuluyor kontrollere bile gitmem o derece spiral de alttan yapılan bı işlem olduğu için tavsiye etmedim bana uyan iğne yani aklıma bu yattı ama stres yapiyo hormonları bozuyor kireçlenme oluyo bacaklar da filan bunları da duydum çevremden ama spiralin de çok yan etkisi var baya araştırdım sordum öyle karar verdim daha doğrusu deri altı implant yaocaktim ama buralarda yapilmiyo Türkiye ye de yeni gelmiş o yüzden guvenemedim ya 🙄

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Spiral takınca acı hissediyor musunuz 😥
Yok cnm hiç acı hissetmiyorsun ztn beş dakikalık birsey bu çıkartılması da aynı şekilde ama kayma riski de var benimkisi kaymıstı o acı veriyor işte
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hemşireye danıştım her korunma yönteminin sıkıntıları oluyo dedi 🤷mecbur birinden birini sececeğiz 🤩
Valla en garanti ve güvenilir sprail cnm ben 5 sene kullandım gayet iyiydi ve rahattı çıkarttıktan sonra da hiçbir sıkıntı yaşamadım tekrar gebe kaldım rahatlıkla

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Yok cnm hiç acı hissetmiyorsun ztn beş dakikalık birsey bu çıkartılması da aynı şekilde ama kayma riski de var benimkisi kaymıstı o acı veriyor işte
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla en garanti ve güvenilir sprail cnm ben 5 sene kullandım gayet iyiydi ve rahattı çıkarttıktan sonra da hiçbir sıkıntı yaşamadım tekrar gebe kaldım rahatlıkla
Aynen ablamda öyle 7 yıldır takmış korunuyor

Tüm sayfalar yüklendi.