Spiral

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatoş şeyma tarafından oluşturulan Spiral başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,697 kez görüntülenmiş, 110 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Spiral
Konbuyu başlatan Fatoş şeyma
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rabişs04

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bende gebelikten hemen sonra istemiştim 3 ay sonunda oldum sonrada gitmedim eşim korundu öyle erteledim 5 yıl ama taktırsaydım bi 3 yıl daha beklerdik heralde 😅

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Bende öyle biliyodum ama arkadasim adetli değilken takmis zaten canin fazla yanmasin diye adet olunca gel diyorlar 😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Zaten daha küçüğüm ben 20 yaşındayım 40 yaşında gibi hissediyom kendimi bide 3 .su olursa valla kalpten giderim artik 🤕🤕
Ilk çocuğunu kaç yaşında oldu

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Slm arkadaşlar dogum yapali 2 ay oldu spiral takmayi düşünüyorum ama korkuyorum acaba adet olmadan takarsam canim çok yanarmi yardimci olun bana bi kizim var bi oğlum çok şükür allah olmayanlara versin artik sıkı bi korumaya almak istiyom kendimi😂😂😂
Canım adet olmadan taktirma derim her bünye bir olmaz ama ben oglumda doğumdan sonra 3 ay adet gormedim diye gittim doktor zorla taktirdi bana ebeler adet olmadan taktirmiyo du normalde agri falan olmadi takarken ama adet değildim yaptıklarında kanamam başladı birden masadan kalkamadim yarim saat kanamayı durdurmaya uğraştılar neyse kanamam durdu geldim eve 5 ay takılı durdu sonra kayma yaptı aldılar spiral i geri iyice arastir öyle yaptir cnm

Fatoş şeyma

Kayıtlı Üye
rank

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Slm arkadaşlar dogum yapali 2 ay oldu spiral takmayi düşünüyorum ama korkuyorum acaba adet olmadan takarsam canim çok yanarmi yardimci olun bana bi kizim var bi oğlum çok şükür allah olmayanlara versin artik sıkı bi korumaya almak istiyom kendimi😂😂😂
Canim saten adetin bitincemi takiyorlar adetliykenmi ne takiyorlar ama istemiyorsan isini sprele brakma spralle doganlarda var ben 3 ay dogum kontrol bide ertesi gunu hapi kullandim o cocugun gelecegi varsa elbet geliyor😅

Fatoş şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Canım adet olmadan taktirma derim her bünye bir olmaz ama ben oglumda doğumdan sonra 3 ay adet gormedim diye gittim doktor zorla taktirdi bana ebeler adet olmadan taktirmiyo du normalde agri falan olmadi takarken ama adet değildim yaptıklarında kanamam başladı birden masadan kalkamadim yarim saat kanamayı durdurmaya uğraştılar neyse kanamam durdu geldim eve 5 ay takılı durdu sonra kayma yaptı aldılar spiral i geri iyice arastir öyle yaptir cnm
Valla ne kadar erken taksam o kadar iyi benim için tiroidim olduğu icin hormom haplari yasak ve ignede
Canim saten adetin bitincemi takiyorlar adetliykenmi ne takiyorlar ama istemiyorsan isini sprele brakma spralle doganlarda var ben 3 ay dogum kontrol bide ertesi gunu hapi kullandim o cocugun gelecegi varsa elbet geliyor😅
😂😂😂😂 barii 10 yil sora gelsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar