Sprail

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Hafsanur tarafından oluşturulan Sprail başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 626 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sprail
Konbuyu başlatan Hafsanur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ümm Fatıma

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 20 gün önce sprail taktırdım iki gündür karsiklarımda ağrı var normalmi taktiranlar bilgi verebilirmi
Spiralin çok tipik yan etkileri yoktur. Bazı kadınlarda spiral takıldıktan sonra hafif bir kasık ağrısı meydana gelebilir. Bu kasık ağrısı bir iki ay içerisinde kendiliğinden geçer. Bunun dışında takılan spiralin bakır olması adet kanamasını artırabilir. İNTERNETTEN BUNU BULDUM BALIM 😊

Hafsanur

Kayıtlı Üye
rank
Spiralin çok tipik yan etkileri yoktur. Bazı kadınlarda spiral takıldıktan sonra hafif bir kasık ağrısı meydana gelebilir. Bu kasık ağrısı bir iki ay içerisinde kendiliğinden geçer. Bunun dışında takılan spiralin bakır olması adet kanamasını artırabilir. İNTERNETTEN BUNU BULDUM BALIM 😊
Kanamam öyle çok olmadı şükür sprail takıldinda 4 gün filan az bi leke şeklinde geldi sonra 10 gün sonra tekrar oldum 5 gün oldum normal adet kanaması gibiydi

Hafsanur

Kayıtlı Üye
rank
Doktorum dedi karsıktaagri olrsa hemen gel bilki sprail kaymıştır dedi o aklıma takıldı biraz

Tüm sayfalar yüklendi.