Sorum var Sprail

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sema oğurlu tarafından oluşturulan Sprail başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,316 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sprail
Konbuyu başlatan Sema oğurlu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💕MaSaLıM💕

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bsey sorcam 35 gün önce doğum yaptım dün sprail taktirdim ama sağ kasigim agriyo sizde normalmi yoksa sprail kaymış olmabilirmi kayarsa nasıl anlarim
Doktor nasıl taktı kuzm sana sprial bana doktorum aradan 60 gün geçmesi gerek rahim anca toparlar demişti. Kaymış olabilir bu wrada bir doktorw gözük derim . Bebeğin nasıl oldu canım

Sema oğurlu

Kayıtlı Üye
rank
Doktor nasıl taktı kuzm sana sprial bana doktorum aradan 60 gün geçmesi gerek rahim anca toparlar demişti. Kaymış olabilir bu wrada bir doktorw gözük derim . Bebeğin nasıl oldu canım
Bebeğim çok şükür iyi canım çok saol
Spailide doktor sorun yok takabilirsin dedi eğer bu şekilde ağrılarım devam ederse gidip gözükürum doktora korkmaya başladım ama çevremdeki herkese soruyorum ilk gün normal böyle ağrıması diyolar

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bebeğim çok şükür iyi canım çok saol
Spailide doktor sorun yok takabilirsin dedi eğer bu şekilde ağrılarım devam ederse gidip gözükürum doktora korkmaya başladım ama çevremdeki herkese soruyorum ilk gün normal böyle ağrıması diyolar
Rica ederim kuzum keşke hemen taktırmasaydın ya. Benim annem de baya taktırdı ama ağrı yapmadı kuzum onda yaptığı gün kaymıştı zaten ondan kaymıştır dedim .öp benim yerime bebeğini

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bsey sorcam 35 gün önce doğum yaptım dün sprail taktirdim ama sağ kasigim agriyo sizde normalmi yoksa sprail kaymış olmabilirmi kayarsa nasıl anlarim
Kuzum ilk iki ay çok dikkat etmelisin aynı hamile gibi ağır yapma kaymamasi için ilk haftalar da da ağrı olur yerleşiyor ya oraya rahim farklı cisim aldı sonuçta bir kaç güne geçer kuzum geçmiş olsun bu arada bende taktiracagim doğum yapayım hemen koruma için de sağlık için de çok güzel kolay ve memnuniyetli birsey beş sene takili kaldı bende kuzum hiçbir sorun da yaşamadım❣️

Sema oğurlu

Kayıtlı Üye
rank
Ben
Kuzum ilk iki ay çok dikkat etmelisin aynı hamile gibi ağır yapma kaymamasi için ilk haftalar da da ağrı olur yerleşiyor ya oraya rahim farklı cisim aldı sonuçta bir kaç güne geçer kuzum geçmiş olsun bu arada bende taktiracagim doğum yapayım hemen koruma için de sağlık için de çok güzel kolay ve memnuniyetli birsey beş sene takili kaldı bende kuzum hiçbir sorun da yaşam
Bnim iki gündür dayanılmaz sırt ağrısı bide kasik ağrısı çekiyorum bugün hastaneye geldim muayne olmak için devlet hastanelerini biliyosunuz randevusuz bakmiyolar

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Ben

Bnim iki gündür dayanılmaz sırt ağrısı bide kasik ağrısı çekiyorum bugün hastaneye geldim muayne olmak için devlet hastanelerini biliyosunuz randevusuz bakmiyolar
İlk hafta ağrı yapıyor kuzum ama durumunu anlatsaydin onun için randevu istemiyor bizim burdaki doktorlar

Tüm sayfalar yüklendi.