Sorum var Sprail

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sema oğurlu tarafından oluşturulan Sprail başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,397 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sprail
Konbuyu başlatan Sema oğurlu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 🔥ATEŞİM🔥

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bsey sorcam 35 gün önce doğum yaptım dün sprail taktirdim ama sağ kasigim agriyo sizde normalmi yoksa sprail kaymış olmabilirmi kayarsa nasıl anlarim
nerden taktirdin canm ya bende istiyomda bi turlu taktiracak yer bulamadim gulum

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Devlet Hastanesi'nde randevu aldım kuzum muayne oldum taktırdım sonra tekrardan muyane etti düzgün mi değil mi die bugün yerinde dedi
bdnde alim yarin randevu inşallah gidim
bide adetliykenmi gittin gulum hastaneye ne zaman gittin canm

Sema oğurlu

Kayıtlı Üye
rank
bdnde alim yarin randevu inşallah gidim
bide adetliykenmi gittin gulum hastaneye ne zaman gittin canm
Adetliyken gitmek önemli değil canım sadece gebe olmadığından emin olman gerekliymis ben doğumdan 35 gün sonra gittim taktilar inşallah senin de benim ki gibi ağrılı gecmez

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Doktor nasıl taktı kuzm sana sprial bana doktorum aradan 60 gün geçmesi gerek rahim anca toparlar demişti. Kaymış olabilir bu wrada bir doktorw gözük derim . Bebeğin nasıl oldu canım

Devlet Hastanesi'nde randevu aldım kuzum muayne oldum taktırdım sonra tekrardan muyane etti düzgün mi değil mi die bugün yerinde dedi
Canım bende taktıracam inş hangi bölümden alacaz randevuyu

Tüm sayfalar yüklendi.