Sorum var Sprial taktırma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Sprial taktırma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,323 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 16 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sprial taktırma
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Nagiş

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba güzel anneler ve anne adayları öncelikle hamile olan arkadaşlarım hepsi bir avazda melekleri ne sağ salim kavuşur umarım. Biliyorsunuz ki ben doğum yapalı yarın tam 21 gün oluyor (sezeryan oldum ) hastaneye gitsem bana sprial takarlar mı acaba yoksa 40 çıkmasını mı bekle derler. Fikirlerinizi merak ediyorum..
Kayra'dan hepinize öpücük 😘❤️
Elbetteki son karar sizin ama ben ilk doğumumda 3 ay üstüne taktırmıştım adetin 3. Günü gel demişti sağlık merkezi. Fakat sonradan öğrendim ki dinen, sakıncalı. Çünkü farklı korunma yolları varken zaruretsiz avret yerini kadın dahi olsa göstermek caiz değil. Yinede iyi araştırın derim. Ben pişman oldum. Çıkarttırırken çok utandım çünkü unutamam yani. Ama son karar elbet sizin. Gönlünüzce hayırlısı olsun diyeyim 😊

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
40 gün içinde zaten rahim eski haline döndüğü için takmazlar canım ama spirali normal günde takmiyorlar zaten adetin 2 yada 3. Günü takıyorlar diyebiliyorum ben çünkü ☺️☺️🙈❤️ Kayra bebisi bol bol öp annesi
Hmm tamam canım şimdi hastaneye geldim bakalım doktor ne diyecek bilgi alayım doktordan ona göre bir hal karar verecem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Elbetteki son karar sizin ama ben ilk doğumumda 3 ay üstüne taktırmıştım adetin 3. Günü gel demişti sağlık merkezi. Fakat sonradan öğrendim ki dinen, sakıncalı. Çünkü farklı korunma yolları varken zaruretsiz avret yerini kadın dahi olsa göstermek caiz değil. Yinede iyi araştırın derim. Ben pişman oldum. Çıkarttırırken çok utandım çünkü unutamam yani. Ama son karar elbet sizin. Gönlünüzce hayırlısı olsun diyeyim 😊
Tesekkur ederim canım bilgi için

Merhaba canım bizde kayrayı
öpüyoruz iyi dileklerin içinde tşkler hemen sprial takmiyorlar belli bı sure var ve adetliyken gidiliyor yoksa çok acıtıyor canım 😘🤗🌹
Sağol kuzucum 😘

Minik paşaya kocaman öpücükler 😍 spiral yerine eşin korunmayı tercih etsin kuzum çünkü kadın korunma yollarının hepsi bünyemize ve hormonlarımıza zarar veriyor ayrıca spiral kesin korunma yöntemi de değil maalesef
Eşime güvenemiyorum Mervem 😂😂

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba güzel anneler ve anne adayları öncelikle hamile olan arkadaşlarım hepsi bir avazda melekleri ne sağ salim kavuşur umarım. Biliyorsunuz ki ben doğum yapalı yarın tam 21 gün oluyor (sezeryan oldum ) hastaneye gitsem bana sprial takarlar mı acaba yoksa 40 çıkmasını mı bekle derler. Fikirlerinizi merak ediyorum..
canimmmm ablamda iki oğlunu sezeryanla doğum yaptı 40 i çıkmasını beklemelisin 41. gun takmış o

Hmm tamam canım şimdi hastaneye geldim bakalım doktor ne diyecek bilgi alayım doktordan ona göre bir hal karar verecem

Tesekkur ederim canım bilgi için

Sağol kuzucum 😘

Eşime güvenemiyorum Mervem 😂😂
aynen esine güvenme ben guvendim bak noldu😂😂

Teşekkür ederim kuzum

Hmm yarın doktorumla bunuds konuşayım o zaman

Orası öylede en azından araya 2 3 yıl koyayım diyorum
canım bak yaşın genç sende bence korunma bu benim fikrim ama 6 ile 9 aylık filan olunca nir tane daha yap çok güzel olur ilk iki kardeş arası yıllar uzun olunca zorlanırsın 3. yun5 yıl sonra yaparsın dediğim gibi bu benim düşüncem kayra'mmmmi kocaman 😘😘😘😘😘😘😘 öp bol bol Benim yerimeeeede🥰❣️❣️❣️❤️❤️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
canimmmm ablamda iki oğlunu sezeryanla doğum yaptı 40 i çıkmasını beklemelisin 41. gun takmış o

aynen esine güvenme ben guvendim bak noldu😂😂

canım bak yaşın genç sende bence korunma bu benim fikrim ama 6 ile 9 aylık filan olunca nir tane daha yap çok güzel olur ilk iki kardeş arası yıllar uzun olunca zorlanırsın 3. yun5 yıl sonra yaparsın dediğim gibi bu benim düşüncem kayra'mmmmi kocaman 😘😘😘😘😘😘😘 öp bol bol Benim yerimeeeede🥰❣️❣️❣️❤️❤️
Ah balım ikisi büyüsün de hem sezeryan doğum yaptım hemde sanki 2. Çocuk Kayra 4 4 yaşına gelmeden doğunca Kayra'ya o çocukluk sevgisinş vefemicem korkusu var yeni doğan bebişe daha çok ilgi isticek bu sever layra sevgisiz büyüyecek diye onun hakkına girmek istemiyorum 😔 yanlış mı düşünüyorum bilmiyorum ama ilk ona o bebeklik çocukluk sevgisini yeterğnce vereyim 2. Yi sonra 😍😍Rabbim nasip ederse.

Doktora sordum da 2 ay sonra takılıyor dedi artık 2 ay sonra taktıracam

Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Ah balım ikisi büyüsün de hem sezeryan doğum yaptım hemde sanki 2. Çocuk Kayra 4 4 yaşına gelmeden doğunca Kayra'ya o çocukluk sevgisinş vefemicem korkusu var yeni doğan bebişe daha çok ilgi isticek bu sever layra sevgisiz büyüyecek diye onun hakkına girmek istemiyorum 😔 yanlış mı düşünüyorum bilmiyorum ama ilk ona o bebeklik çocukluk sevgisini yeterğnce vereyim 2. Yi sonra 😍😍Rabbim nasip ederse.

Doktora sordum da 2 ay sonra takılıyor dedi artık 2 ay sonra taktıracam
yaa kıyamam sana sen ne güzel bir annesin öyle düşünceli 🤩😍🥰😘 doğru diyorsun aslında sezeryanla doğum yaptığını unuttum evet Zor olur çok güzel düşünmüşsun 👍👏

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım kırkın cıktıktan sonra hemen taktırabılırsın ılk dogumumda hemsıre kırkın cıkınca hemen gel dedı bazı doktorlar daha da erken takabılıyo onu doktoruna sorman lazım ,bu arada ben hala doguramadım senle yarısa gırmıstık hatırlıyonmu

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
40 çıktıktan sonra ki ilk adetin 3. Günü gideceksin canım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
yaa kıyamam sana sen ne güzel bir annesin öyle düşünceli 🤩😍🥰😘 doğru diyorsun aslında sezeryanla doğum yaptığını unuttum evet Zor olur çok güzel düşünmüşsun 👍👏
Yaaa o senin güzel bakışın kuuzm benim 😍😘

Canım kırkın cıktıktan sonra hemen taktırabılırsın ılk dogumumda hemsıre kırkın cıkınca hemen gel dedı bazı doktorlar daha da erken takabılıyo onu doktoruna sorman lazım ,bu arada ben hala doguramadım senle yarısa gırmıstık hatırlıyonmu
Hatırlıyorum balım 😂😂yarışmayı benim oğlum kazandı 😂😂. Doktora sordum kuzum 2 ay bekle öyle takılacak dedi

Hatırlıyorum balım 😂😂yarışmayı benim oğlum kazandı 😂😂. Doktora sordum kuzum 2 ay bekle öyle takılacak
40 çıktıktan sonra ki ilk adetin 3. Günü gideceksin canım
Tesekkur ederim kuzum doktora sordum da 2 ay geçsin doğumdan öyle dedi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar