Sorum var Sprial

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ❤️Şeyma❤️ İlyas❤️ tarafından oluşturulan Sprial başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,032 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sprial
Konbuyu başlatan ❤️Şeyma❤️ İlyas❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️Şeyma❤️ İlyas❤️

Azranın annesi

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah cnm öyledir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yani bişey kokmuyor bence bilmiyorum,zaten sürekli sarı değil bazen şeffaf renksiz bişey oluyor yada beyaz

Peki enfeksiyon varsa yada ne bilim ip içeri kaçmışsa falan bu ultrason da görülür mü yoksa alttan muayene mi eder anlaşılması için
Ben de bir ay önce taktım ipini dışardan hisediyordum doktoru aradım böyle diye oda ben biraz braktım dedi rahatsız olursan kısaltırım dedi bende kısalt dedim hissetmek istemiyorum dedim gittim ultrason da ip görünmüyor sipralin yerinde dedi Altan bakıp ipi kısaltı öyle daha iyi hisediyom kendimi

Ben de bir ay önce taktım ipini dışardan hisediyordum doktoru aradım böyle diye oda ben biraz braktım dedi rahatsız olursan kısaltırım dedi bende kısalt dedim hissetmek istemiyorum dedim gittim ultrason da ip görünmüyor sipralin yerinde dedi Altan bakıp ipi kısaltı öyle daha iyi hisediyom kendimi
Ay cnm içim rahatladı ya ,
Ben biliyor musun başlarda bakınca hissedip şimdi hissetmedim için korktum acaba kaymış mı diye, inşallah yerindedir benimkide

Azranın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ay cnm içim rahatladı ya ,
Ben biliyor musun başlarda bakınca hissedip şimdi hissetmedim için korktum acaba kaymış mı diye, inşallah yerindedir benimkide
İnşallah canım ama sen yinede bi ara doktora gidip kontrol et benim 5 Haziran da tekrar bi kontrol üm var inşallah bi sıkıntı olmaz bundan sonra

Elif Türkmen

Kayıtlı Üye
rank
Yok cnm bende ağrı yada kanama yok ama sadece önceden Kendi kendime kontrol ederken ipini hissediyordum dün akşam kontrol edince hissetmedim,ama şuan fark ettim ki parmağımı biraz derine götürünce hissediyorum ipi,yani ip biraz derinde sanki ,bu kötü bişey mi ,bunu anlamaya çalışıyorum,ip geri gelirmi yada sprialin çıkarılması gerekir mi

Bide gebe kalma korkusu sardı beni 😰3 ay oldu doğum yapalı daha adet olmadım normaldir dimi
Bence sen spiralden bayağı tedirginsin başka yöntemle korunmayı dene zaten ilk 6 ay anne sütü koruyor diyorlar bu sorunun cevabım sanmıyorum eğer emziriyorsan emzirmiyorsan korumuyor tabii ama şöyle bir şey de var adet olmadan daha hamile kalabiliyorsun ama ben yine de sütün koruduğunu düşünüyorum

Bence sen spiralden bayağı tedirginsin başka yöntemle korunmayı dene zaten ilk 6 ay anne sütü koruyor diyorlar bu sorunun cevabım sanmıyorum eğer emziriyorsan emzirmiyorsan korumuyor tabii ama şöyle bir şey de var adet olmadan daha hamile kalabiliyorsun ama ben yine de sütün koruduğunu düşünüyorum
Yok cnm , kontrole gittim bugün çok şükür sprial yerinde hiçbir sorun yok dedi Dr.
Sabah gitmeden önce de baktım ki adet te olmuşum, şuan içim çok rahat.
Sadece enfeksiyon var biraz dedi.
Enfeksiyonun yukarıya çıkmamış dedi,yani yeni başlamış demek oluyor herhalde. Fitil ve merhem yazdı bunun için

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yok cnm , kontrole gittim bugün çok şükür sprial yerinde hiçbir sorun yok dedi Dr.
Sabah gitmeden önce de baktım ki adet te olmuşum, şuan içim çok rahat.
Sadece enfeksiyon var biraz dedi.
Enfeksiyonun yukarıya çıkmamış dedi,yani yeni başlamış demek oluyor herhalde. Fitil ve merhem yazdı bunun için
Hadi gözün aydın canım

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Canım anne sütü korumaz o safsata benim yengem 3 aylık bebeğinle hamile kaldı ölümden döndü

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar