SSK olmadan devlet hastanesinde ücretsiz doğum yapabiliniyormu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nehir ada'm tarafından oluşturulan SSK olmadan devlet hastanesinde ücretsiz doğum yapabiliniyormu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,519 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı SSK olmadan devlet hastanesinde ücretsiz doğum yapabiliniyormu
Konbuyu başlatan Nehir ada'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Nehir ada'm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar eşim sigortasiz işte çalışıyor maddi durumum da iyi sayılmaz araştırdım googleden falan ama bir de size sormak istedim ücret talep ediolarmi ?

Emirin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Devlet annelikden dolayı ödeme almıyor annelik hakkindan yararlanıyorsunuz doğum ücreti hastane ödemesi bebek kontrollerinde genelde ücret alınmıyor devlet karsiliyor

E

Ebru berre

Guest
Doğumu bırak. Ben geçen ay normal kontrole gittik.ucret istediler.kan tahlilinin Bi tanesi 200 tl idi.dogum bence mutlaka alıyorlardır

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar eşim sigortasiz işte çalışıyor maddi durumum da iyi sayılmaz araştırdım googleden falan ama bir de size sormak istedim ücret talep ediolarmi ?
Eşin sigortasız ise yeşil kart çıkarman lazım canım yoksa ücret alırlar

Sigortasız gebeler kadın doğum polikliniklerinde ücretsiz muayene oluyor ama diğer poliklinik muayneleri ve doğumda ücret ödüyor. Analık halı sigortası sadece kadın doğum muayenlerini ve bu muayenede ki tahlil tetkikleri kapsıyor. Doğum ücreti olarak cüzi miktar bir miktar ödüyorsun çok bir ücret istenmiyor.özel hastahanelerle kiyaslanamaz

Tüm sayfalar yüklendi.