Ssvd olanlar var mı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İmoşun Annesi tarafından oluşturulan Ssvd olanlar var mı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,860 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ssvd olanlar var mı?
Konbuyu başlatan İmoşun Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İmoşun Annesi

Zeynepreyyan88

Kayıtlı Üye
rank
Umarim çocuklarınız iyidir benim oglum hala çekiyor acısını tedavi görüyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayır canım mersinde yaşıyorum etrafımdaki herkes karşı bu fikrime çok riskli olduğu için o yüzden ne yapacağımı şaşırdım gerçekten
Çok şükür kızım 4 yaşında bir sorunu yok. Oğlum yeni doğdu 27 mart henüz kontrolleri yapılıyor takipleri var

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Umarim çocuklarınız iyidir benim oglum hala çekiyor acısını tedavi görüyor

Hayır canım mersinde yaşıyorum etrafımdaki herkes karşı bu fikrime çok riskli olduğu için o yüzden ne yapacağımı şaşırdım gerçekten
Şartlarınız el veriyorsa su etrafinizdaki insanların ne dediğine bakmayın. Benim doğumumum üzerinden 4 yıl geçti ben düşünüyorum Allah nasip ederse Ssvd ve kimin ne dediği umrumda değil, doktorlardan da olumsuz bir yorum almadım hiç hepsi de şartlarının uygun olduğunu yapabileceğini söylediler. İlk doğumum da 8 cm acilmam da olmuştu ama bebeğin nabzı düşünce acil sezaryene alınmak zorunda kaldım. Ben allahin izniyle olacağını düşünüyorum asla negatif düşünmüyorum, Ssvd yapan binlerce kadın var. 2 sezaryen sonrası normal doğuran bike var kaldı ki bizim 1 sezaryenimiz var. Bence etrafa kulağını yıka, sezaryene doğum şekli bile demiyor doktorlar ameliyat diyor. Doğum normal vajinal yoldan oluyor sadece.

İmoşun Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Şartlarınız el veriyorsa su etrafinizdaki insanların ne dediğine bakmayın. Benim doğumumum üzerinden 4 yıl geçti ben düşünüyorum Allah nasip ederse Ssvd ve kimin ne dediği umrumda değil, doktorlardan da olumsuz bir yorum almadım hiç hepsi de şartlarının uygun olduğunu yapabileceğini söylediler. İlk doğumum da 8 cm acilmam da olmuştu ama bebeğin nabzı düşünce acil sezaryene alınmak zorunda kaldım. Ben allahin izniyle olacağını düşünüyorum asla negatif düşünmüyorum, Ssvd yapan binlerce kadın var. 2 sezaryen sonrası normal doğuran bike var kaldı ki bizim 1 sezaryenimiz var. Bence etrafa kulağını yıka, sezaryene doğum şekli bile demiyor doktorlar ameliyat diyor. Doğum normal vajinal yoldan oluyor sadece.
Haklısınız ama ben iki sezaryen oldum ve aralarında Bi yıl var çok zaman girmedi araya bakalım bu sefer doktora sorucam ne diyecek erken doğum riskim de var

Çok şükür kızım 4 yaşında bir sorunu yok. Oğlum yeni doğdu 27 mart henüz kontrolleri yapılıyor takipleri var
Maşallah canım Allah kimseyi evladı ile sınamasın çok zor ben oğlumu gördükçe kahroluyorum gerçekten çok şükür ciddi Bi sorun yok ama ilerde olma ihtimali varmış 🥺

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar