Ssvd sezeryan sonrası norml doğum düşünen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ravzanin annesi tarafından oluşturulan Ssvd sezeryan sonrası norml doğum düşünen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,607 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ssvd sezeryan sonrası norml doğum düşünen
Konbuyu başlatan Ravzanin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

Ravzanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı cumalar kızlar 37+2 gebeyim ssvd olmak istiyorum, doktorumda tamm dedi çünkü kızımda sezeryanda çok çektim her şeyim normlken yüz gelişi olunca sezeryan oldum..Şimdi ssvd istiyorum bir yandanda acaba yapablrmiyim korkusu var,aranzda ssvd olucak varmı?

Merveravza

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı cumalar kızlar 37+2 gebeyim ssvd olmak istiyorum, doktorumda tamm dedi çünkü kızımda sezeryanda çok çektim her şeyim normlken yüz gelişi olunca sezeryan oldum..Şimdi ssvd istiyorum bir yandanda acaba yapablrmiyim korkusu var,aranzda ssvd olucak varmı?
2 sene geçtikten sonra normal doğum yapabiliyormuşsun bbm doktorum ole demişti

Efymhira

Kayıtlı Üye
rank
Bende ssvd çok istiyorum ama gittiğim doktor onaylamiyor benimde 4.dogumum olucak Allah'ın izniyle sizin hangi şehirde destekliyor acaba ssvd

Ravzanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende ssvd çok istiyorum ama gittiğim doktor onaylamiyor benimde 4.dogumum olucak Allah'ın izniyle sizin hangi şehirde destekliyor acaba ssvd
Kocaeli deyim canm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet cnm kızım 3 yaşında inş istyrm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet cnm kızım 3 yaşında inş istyrm
Doğrudur cnm benm arkadaşın 8 sene geçmişti üstünden ama doktor onaylamadı
Bazı doktorlar onaylamyr cnm riske atmamak için ama bende riske atmicam inş zaten baktm olmuyor sezeryana geçerim 🙈 şansımı denicem olabiliyrken

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar