Stres🤷

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İrmakk tarafından oluşturulan Stres🤷 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,613 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Stres🤷
Konbuyu başlatan İrmakk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mizgin

~canan~

Kayıtlı Üye
rank
Vesvese canim icimi okudun istemedigim seyler aklima geliyor
Canım Allah yardımcın olsun. Evde teksen ve herhangi bir meşgalen yoksa bunlardan kaynaklı olabilir. Bir de gebelik hormonları eklenince kötü bir dönemdeyiz gibi hissettiriyor. Şeytan vesvese verir boş kalınca. Yeni şeyler öğrenmeye çalış istersen ya da arkadaş veya akrabalarina git arada sohbet et ,temiz hava al,kitap oku 🤗hatta telefona oyunlar yükle eglenceli videolar izle çok iyi gelir. Aklın biseylerle mesgul olunca o vesveseler gelmez bir süre sonra gelirse de takmazsin. Bu arada çok dua et. Allah'a tüm dertlerini anlat emin ol en derman verecek O.

İrmakk

Kayıtlı Üye
rank
Tabiki ederim.canim.benim buradaki bütün hamilelere ediyorum inşallah dualasalim.hep birlikte 😔🤲 imtehani olmayan yok dertsiz insan yok Rabbim.yuregine gönlüne ferahlık versin bütün sıkıntılarını senden ailenden alsın Rabbim hicbirsey için kendini üzme herşey gelip geçici...
Sagol canim benim ❤️😘
Tabiki ederim.canim.benim buradaki bütün hamilelere ediyorum inşallah dualasalim.hep birlikte 😔🤲 imtehani olmayan yok dertsiz insan yok Rabbim.yuregine gönlüne ferahlık versin bütün sıkıntılarını senden ailenden alsın Rabbim hicbirsey için kendini üzme herşey gelip geçici...
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım Allah yardımcın olsun. Evde teksen ve herhangi bir meşgalen yoksa bunlardan kaynaklı olabilir. Bir de gebelik hormonları eklenince kötü bir dönemdeyiz gibi hissettiriyor. Şeytan vesvese verir boş kalınca. Yeni şeyler öğrenmeye çalış istersen ya da arkadaş veya akrabalarina git arada sohbet et ,temiz hava al,kitap oku 🤗hatta telefona oyunlar yükle eglenceli videolar izle çok iyi gelir. Aklın biseylerle mesgul olunca o vesveseler gelmez bir süre sonra gelirse de takmazsin. Bu arada çok dua et. Allah'a tüm dertlerini anlat emin ol en derman verecek O.
Kafami dagitmaya calisiyorum bazen kendi kendime konusuyorum cok tuhaf yani ani sinirleniyorum hep ewdeyim ondandir belki 😔

~canan~

Kayıtlı Üye
rank
Sagol canim benim ❤️😘

Kafami dagitmaya calisiyorum bazen kendi kendime konusuyorum cok tuhaf yani ani sinirleniyorum hep ewdeyim ondandir belki 😔
Bence ondandır. Hep evde kalinca kendi ic sesimizi cok dinliyoruz çok düşünüyoruz maalesef. Çok düşünmek iyi değil aslında. Youtubeta çok güzel videolar var bu konuda hocalar ya da kişisel gelisimciler bizden iyi biliyor bu konuları ne desek belki yanlis olur. Allah yardımcın olsun. Ben de çok sıkıldım evde tek kaldığım dönemde çok iyi anlıyorum

İrmakk

Kayıtlı Üye
rank
Bence ondandır. Hep evde kalinca kendi ic sesimizi cok dinliyoruz çok düşünüyoruz maalesef. Çok düşünmek iyi değil aslında. Youtubeta çok güzel videolar var bu konuda hocalar ya da kişisel gelisimciler bizden iyi biliyor bu konuları ne desek belki yanlis olur. Allah yardımcın olsun. Ben de çok sıkıldım evde tek kaldığım dönemde çok iyi anlıyorum
Bebege zarar wermekten korkuyorum dusundukce kafayi yicem insaallah gecer bu surec

~canan~

Kayıtlı Üye
rank
Bebege zarar wermekten korkuyorum dusundukce kafayi yicem insaallah gecer bu surec
Bebege zarar gelmez Allahın izniyle 🤗 O sadece senin üzülmeni istemez. Söyle düşün gebelikte neler yaşayanlar var ağır imtihanlar atlatanlar var. Sağlıkla dogar bebekleri. Sağlıkli bebeğe öyle kolay kolay bisey olmuyormus. Dr. Kaan kocatepe anlatmıştı ondan dinledim. İçini ferah tut 🌼

Bir de bunlari doktorunla paylasman cok sağlıkli olur. Belki vitamin eksikligin vardır. Bazi vitamin eksikleri de etkiliyor. Güzel düşün her zaman burda bir sürü arkadaşın da var dertleşmek istersen yaz herkes elinden gelindiğince yazıyor 💜🌸

İrmakk

Kayıtlı Üye
rank
Bebege zarar gelmez Allahın izniyle 🤗 O sadece senin üzülmeni istemez. Söyle düşün gebelikte neler yaşayanlar var ağır imtihanlar atlatanlar var. Sağlıkla dogar bebekleri. Sağlıkli bebeğe öyle kolay kolay bisey olmuyormus. Dr. Kaan kocatepe anlatmıştı ondan dinledim. İçini ferah tut 🌼
Amin insaallah canim cok sagol rahatladim sayende 😘❤️🙏

Balığın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben cok stresliyim bunun bebege zarari warmi yani takintiliyim
Var canım Instagram da bı sayfa var en kiymetlim orada bı doktor var ismi Özkan di sanırım seminer duzenliyo kizlar online mutlaka izleyin bizim ruh halimiz üzüntümüz stres mutluluk hepsi bebeğe geçiyormuş biliyorum zor oluyor ama ileride mutsuz bı çocuk olmasın istiyorsak bu dönemde vurdum duymaz olmalıyız ❤️😇Bebegimiz için

Bende hic mide bulantisi yok hic bir wey hiss etmiyorum ne zaman hiss edir?7yil sonrasi bir gebelik ilk gebe
Bende süper di takı 27+5 olana kadar bı yemek bı sigara parfüm acayip migdem bulanıyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar