Şu anda nts bağlandım kizlar acil bı bakarmisnz ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde PoncikAnne tarafından oluşturulan Şu anda nts bağlandım kizlar acil bı bakarmisnz ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,286 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şu anda nts bağlandım kizlar acil bı bakarmisnz ?
Konbuyu başlatan PoncikAnne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Derya izm

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Nts bagladilar sancın olup olmadığını nasl anliyosn
Resim varsa at canım bakayım ben. Tarif edeyim edebilirsem :) alt kısımda dereceler var 0 25 50 75 diye en sonn sınır nerde senin ona göre anlaşılıyor. Üstteki derece de bebişin kalp atışı 100 ün altına, düşmemesi 200 üstüne çıkmaması gerekiyor. Bi sorun olsa, hemşireler yada doktorun söylerdi canım.
Nts bagladilar sancın olup olmadığını nasl anliyosn

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Hemşireler söylemedi mi
HemŞİreler söylemez gülüm dokorlarq gonderiyolar onlar sokuyo sancinin olup olmadığını
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Resim varsa at canım bakayım ben. Tarif edeyim edebilirsem :) alt kısımda dereceler var 0 25 50 75 diye en sonn sınır nerde senin ona göre anlaşılıyor. Üstteki derece de bebişin kalp atışı 100 ün altına, düşmemesi 200 üstüne çıkmaması gerekiyor. Bi sorun olsa, hemşireler yada doktorun söylerdi canım.
BeniM Bebegimin kalbi doğum ettiğim gün hep 65 53 arasında gidip geliyodu valla doktorlar çok korkuyorlardı bişey olcak diye ama çok şükür atlattım o gunu

Son düzenleme:

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
BeniM Bebegimin kalbi doğum ettiğim gün hep 65 53 arasında gidip geliyodu valla doktorlar çok korkuyorlardı bişey olcak diye ama çok şükür
Şükür canım benim. Bende dün baglandım nts ye bende çok korktum kalp atışı düşük olur diye ama birşey çıkmadı. Sancım da çıkmadı şükür. Erken dogum riskim vardı rahmim sıkıntılı benim bebek kasıktaydı hep. Sancı çıkmadıgı için korkum azaldı. Ama doktorum 20 dk dan fazla yürüyüş yapmıcaksın dedi. 32+2 olduk şuan :)

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Şükür canım benim. Bende dün baglandım nts ye bende çok korktum kalp atışı düşük olur diye ama birşey çıkmadı. Sancım da çıkmadı şükür. Erken dogum riskim vardı rahmim sıkıntılı benim bebek kasıktaydı hep. Sancı çıkmadıgı için korkum azaldı. Ama doktorum 20 dk dan fazla yürüyüş yapmıcaksın dedi. 32+2 olduk şuan :)
Benimde erken doğum riskim vardi 3aya yakın ilaç içtim ilacı bıraktım 1 hafta sonra doğum ettim canm 5 gün doğum sancısı çektim 5. Gün gittiğimde hemen dogima aldılar beni doktor kızmıştı bana neden gelmedin zamanında bebeğin kalp atışları zayıflamış diye

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Benimde erken doğum riskim vardi 3aya yakın ilaç içtim ilacı bıraktım 1 hafta sonra doğum ettim canm 5 gün doğum sancısı çektim 5. Gün gittiğimde hemen dogima aldılar beni doktor kızmıştı bana neden gelmedin zamanında bebeğin kalp atışları zayıflamış diye
Benimde hep agrılarım oldu şimdi bile var ayakta çok durdum diye. Sancı mı degil mi nasıl anlıcam hiç bilmiyorum. En büyük korkum da sancıyı ayırt edememem. Hastahane biraz uzak bakalım nasıl olucak ilk hamileligim. 32+2 olduk zaman yaklaştıkça stres tedirginlik merak korku hepsini Bi arada yaşıyorum :)

Tüm sayfalar yüklendi.