Şu anda nts bağlandım kizlar acil bı bakarmisnz ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde PoncikAnne tarafından oluşturulan Şu anda nts bağlandım kizlar acil bı bakarmisnz ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,328 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şu anda nts bağlandım kizlar acil bı bakarmisnz ?
Konbuyu başlatan PoncikAnne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Derya izm
HemŞİreler söylemez gülüm dokorlarq gonderiyolar onlar sokuyo sancinin olup olmadığını
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

BeniM Bebegimin kalbi doğum ettiğim gün hep 65 53 arasında gidip geliyodu valla doktorlar çok korkuyorlardı bişey olcak diye ama çok şükür atlattım o gunu
Bilmiyordum teşekkür ederim ❤️

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Benimde hep agrılarım oldu şimdi bile var ayakta çok durdum diye. Sancı mı degil mi nasıl anlıcam hiç bilmiyorum. En büyük korkum da sancıyı ayırt edememem. Hastahane biraz uzak bakalım nasıl olucak ilk hamileligim. 32+2 olduk zaman yaklaştıkça stres tedirginlik merak korku hepsini Bi arada yaşıyorum :)
Gulum hiç korkma eğer ağrıların olduğu zaman sıcak suyla duş al eğer ağrın artarsa doğum sancisidir doktorum demişti doğum sancısı sıcakta daha çok artar sende öyle yap baktın ağrın çok var git sıcak suyun altına bı banyo yap geçmesse hastaneye git gülüm bide ayağında terliksiz sırtında hirkan eksik etme gezme cunki bu aylarda üsutursen doğum sancıların gider o zaman suni sancı verirler çok daha kötü olur Allah yardımcın olsun minigini hayırlısıyla sağ saglim kucağına alırsın işallah gülüm 💋♥️

Gecmiş olsun gülüm 😍😘

Gecmiş olsun gülüm 😍😘

Gecmiş olsun gülüm 😍😘

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Gulum hiç korkma eğer ağrıların olduğu zaman sıcak suyla duş al eğer ağrın artarsa doğum sancisidir doktorum demişti doğum sancısı sıcakta daha çok artar sende öyle yap baktın ağrın çok var git sıcak suyun altına bı banyo yap geçmesse hastaneye git gülüm bide ayağında terliksiz sırtında hirkan eksik etme gezme cunki bu aylarda üsutursen doğum sancıların gider o zaman suni sancı verirler çok daha kötü olur Allah yardımcın olsun minigini hayırlısıyla sağ saglim kucağına alırsın işallah gülüm 💋♥️
Tamam canım öyle yaparım dün biraz stresli geçti ondan sanırım agrılarım oldu. Dinlendikçe geçti şükür. Verdigin bilgiler için de çok teşekkürederim canım benim :) kızımı sag salim kucagıma Aldıgım zamanları görürüm inşallah 🤲 sabırsızlıkla bekliyorum 😍

Kızlar çarşambaya gün verdi doktor ama sabah kalktığımdan beri hiç iyi değilim bebekte oynamıyor sanki arada oynayacak gibi oluyor ama belirgin bir hareket yok bana öneri de bulunurmusunuz eşim gelene kadar nası loynata bilirim bebişi 🥺😭
Hareket edince bazen oynasa bile gissedemiyorsun kuzum çikolata ye uzan hissedersin kötü örnek olucak ama ben bı çay bardagi kahve içince kıpır kıpır oluyordu 🙉🙊

Kayıtlı Üye
rank
Tamam canım öyle yaparım dün biraz stresli geçti ondan sanırım agrılarım oldu. Dinlendikçe geçti şükür. Verdigin bilgiler için de çok teşekkürederim canım benim :) kızımı sag salim kucagıma Aldıgım zamanları görürüm inşallah 🤲 sabırsızlıkla bekliyorum 😍
Biliyorum o sabirsizligi Allah kolaylık versin gülüm bakarsın dinlenince geçmesse bı sıcak suyla banyo yap baktın sancin artiyo hemen hastaneye git gülüm
Kız senin bebeğin cinsiyeti ney kizmi erkekmi kızlar erken erkekler geç doğar diyolar

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Biliyorum o sabirsizligi Allah kolaylık versin gülüm bakarsın dinlenince geçmesse bı sıcak suyla banyo yap baktın sancin artiyo hemen hastaneye git gülüm
Kız senin bebeğin cinsiyeti ney kizmi erkekmi kızlar erken erkekler geç doğar diyolar
Tamam canım öyle yaparım :) kızım olucak Allahım Nasip Ederse 🤲 Ama benim biraz riskliydi hep kasıkta taşıdım rahmime çok yakındı doktor hep ölçüm yaptı. 5 mm daha yaklaşsa hastahaneye yatırma yapıcaklardı. Ama doktorum çok dikkatli ve garantici erken farketti tedaviye başladı 32+3 olduk şimdiden :)

Kayıtlı Üye
rank
Tamam canım öyle yaparım :) kızım olucak Allahım Nasip Ederse 🤲 Ama benim biraz riskliydi hep kasıkta taşıdım rahmime çok yakındı doktor hep ölçüm yaptı. 5 mm daha yaklaşsa hastahaneye yatırma yapıcaklardı. Ama doktorum çok dikkatli ve garantici erken farketti tedaviye başladı 32+3 olduk şimdiden :)
Allah analı babalı sağlıkla yaşamasını nasip etsin canm bende çok istedim bı kızım olsun olmadı nasip değilmiş benimde 3 oglum var

Allah analı babalı sağlıkla yaşamasını nasip etsin canm bende çok istedim bı kızım olsun olmadı nasip değilmiş benimde 3 oglum var
Adini ne koyacan kızının canm benim

Adini ne koyacan kızının canm benim

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Amin inşallah. Çocuklarımızın bahtı kaderi güzel olsun inşallah. Bizim ailede hep ilk çocuklar erkekti. İlk zamanlar sigortaya gitmiştim erkek demişti 14 haftalık falandı sonra özele gitmeye başladım. Cinsiyet partisi yapalım dedik erkek diyince çok erkendi net olmayabilir dedik. 22 haftayı geçti zor gösterdi kendisini cadı kızım. Balonun içinden pembeyi görünce bende çok şaşırdım şaka mı dedim hatta. Erkek kız farketmezdi saglıklı olsun yeterliydi benim için. Bi arkadaşımın ablasının da 3 oglu var. 4. Sürpriz bebek oldu kızmış.hatta korktu ya yine erkekse diye :) kaderleri güzel olsun inşallah.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar