Şu kan işini kim çıkardı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Asra tarafından oluşturulan Şu kan işini kim çıkardı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,239 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Şu kan işini kim çıkardı
Konbuyu başlatan Asra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asra

Asra

Kayıtlı Üye
rank
Kac kez bir hamilelik doneminde labor a kan veriyorsunuz? Ben 2 defa verdim.. cok kan eksikligi problemim var.. o yuzden 2 defa veriyorum sanirim diye dusunuyordum.. bir tanesini yeni hamile oldugumda veriyorum degerlerime bakiliyor tabiki oncelikli olarak demir.. ikincisindede doguma girmeden kisa bir sure once yine oncelik demir bu sekilde.. orda cok mu yapiyorlar?
Yok ha bnde ilk kez vercem ama istemiyrm işte doktora dedim idrardan bakılsın dalgamı gecion diyor bana bu kdr Tirana 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Seker yüklemesi yaptırdım bende 14 tüp kan verdim ilk defa hayatimda o kadar çok kan vermistim ilk gebeligimde acken tok ken bir tüp kan aldilar ozelde simdi üniversite hastanesi diyemi o kadar arastiriyorlar anlamadim her ay 4 tüp kan aliyorlar kontrol de bebegi gorucem diye mutlu gidiyorum kontrol sinrasi kan odasina yürürken canim çekiliyor artik 🤣
Aboooo bnn kesin olurum kız ztn kansizim jsjsjsjjsjjsjs

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar