Sübyan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selinyilmaz tarafından oluşturulan Sübyan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,199 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sübyan
Konbuyu başlatan Selinyilmaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

Selinyilmaz

Kayıtlı Üye
rank
Tekrar merhaba arkadaşlar üzerimde sübyan olduğunu öğrendim bol bol dua ediyorum gebeliğimi öğrendiğimden beri sahurda kalınca sabah namazı kılmaya özen gösteriyorum o zamanda dua ediyorum çok ilk gebeliğim gelişemediği için alınmıştı biraz tedirginim bu durumu yaşayan var mı

Bahar T

Kayıtlı Üye
rank
Tekrar merhaba arkadaşlar üzerimde sübyan olduğunu öğrendim bol bol dua ediyorum gebeliğimi öğrendiğimden beri sahurda kalınca sabah namazı kılmaya özen gösteriyorum o zamanda dua ediyorum çok ilk gebeliğim gelişemediği için alınmıştı biraz tedirginim bu durumu yaşayan var mı
Onun duası yazılıyordu onu takıyorsun yazdırmadınız mı bende de vardı ilk gebeliğimde doğurana kadar takmıştım

Elisa

Kayıtlı Üye
rank
Nazar gibi bisey mi bu ?

Prenses annesi 88

Kayıtlı Üye
rank
Evet banada olduğu söylendi batılname die bi dua var onu takmlsınz

Selinyilmaz

Kayıtlı Üye
rank
Gecmis olsun hangi belirtilerini tasiyorsn peki ve nasil anladin
Belirti yok canım öylesine baktırdım çıktı gebelikte düşük sebeplerinden birisidir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Belirti yok canım öylesine baktırdım çıktı gebelikte düşük sebeplerinden birisidir
Daha önce düşük oldu kafası gelişememiş mesela öyle dedi hoca

Nazar gibi bisey mi bu ?
Yok çok farklı bir durum nette detaylı yazıyor bakabilirsiniz

Onun duası yazılıyordu onu takıyorsun yazdırmadınız mı bende de vardı ilk gebeliğimde doğurana kadar takmıştım
Hoca Emmi Ramazan bitimi yazabilirim dedi o zamana kadar kendim okuyorum ayetel kürsiler Yasinler Rabbime sığındım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar