Şükür dogurdum kızlar 🤗

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Darkangel tarafından oluşturulan Şükür dogurdum kızlar 🤗 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,357 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şükür dogurdum kızlar 🤗
Konbuyu başlatan Darkangel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ra tu
M

Mammarouge

Guest
Maşallah subanallah bende 2 saat sonra doğuma giricem suni sancıyla çok korkuyorum 4 cm acilmam var ama sancım yok hafif hafif geliyor sancılarım nasip bir süreç izlendi tek başınıza mi oda da çekiyorsunuz sanciyi çok korkuyorum ilk defa alicam suni sancı 3.dogumum
4 cm acilmaniz varsa hiç korkmayın bence bol hareket squat merdiven inip çıkma ve temin edebilirseniz pilates topuyla çok çabuk 10 cm olur Allah yardımcınız olsun Meryem suresi okuyun 🤗🤗🤗

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah subanallah bende 2 saat sonra doğuma giricem suni sancıyla çok korkuyorum 4 cm acilmam var ama sancım yok hafif hafif geliyor sancılarım nasip bir süreç izlendi tek başınıza mi oda da çekiyorsunuz sanciyi çok korkuyorum ilk defa alicam suni sancı 3.dogumum
Korkulacak bırsey degil canım sancını destekliyor sadece Allah hayırla kurtarsın

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende hastanedeyim bana suni sancı vermediler fitil verdiler acilmam olsun diye yarinn sabaha kadar beklicem hafif agrilarim var bordé alt kisimda agri ve gerginlik hissediyorum .seninki nasil oldu acilman varmiydi
Nerde dogum yaptiniz ozel mi devlet mj
Özelde yaptım canım ben
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nasıl gecti sizin doğum hayırlısıyla atlattınız mı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar