Şükür eve geldik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hatice❤️Ayşe Selen tarafından oluşturulan Şükür eve geldik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 648 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şükür eve geldik
Konbuyu başlatan Hatice❤️Ayşe Selen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Begüm😊

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar elhamdulillah 25 gün sonunda evimize geldi minigimiz inşallah dualarınızı eksik etmeyin bizden öpüyorum hepinizi 😘🥰🥰
Çok şükürrrr bugün aldığım en güzel haber 🤲😍😍 Rabbim birdaha yaşatmasın inşaAllah yavrularınla sağlıklı huzurlu ömrünüz olsun inşaAllah canım benim 💞💞

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Canlar sanki bugün evde şenlik var ablaları hiç görmemişti doğdu doğalı bugün alışma günü biraz kıskanma biraz özlem birazda şaşkınlık var ama çok şükür ki saglikliyiz ve evdeyiz ilk günden beri hep sordunuz durumumuzu hepinize teşekkür ederim Allah hepimize sağlık sıhhat versin inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gözünüzaydın çok sevindim 💕🙏 Darısı benim yavruma inşallah, biz de bekliyoruz yoğun bakımdan çıkmasını 🙏🙏💕
Canım benim zor surec ama inan bir haftadan sonra alışıyorsun zor dediğim gibi ama sağlıklı şekilde eve dönmesini bekle sabır lazım sonucu çok şükür güzel oluyor hiç tasalanma 🤲🤲❤️❤️

Tüm sayfalar yüklendi.