Şükürler olsun 😍😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Şükürler olsun 😍😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,794 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 20 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Şükürler olsun 😍😍
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar şükürler olsun Kayra beyin bütün sonuçları iyi bugun son kan tahlillerini gösterdik doktorumuz artık aşı da vurulabilir enfeksiyon kan hücresi yükselmiş tamamen dedi. Yarın eşim almaya geliyor evimize dönüyoruz oğluşumla babası nerdeyse 2. Ayın sonunda birbirlerini canlı görecekler aşırı mutlu ve hüzünlüyüm anneme çok alıştım ve bırakmak çok zor olacak o olmasa bu kadar derdin altından asla kalkamazdım rabbim ne onu benim başımdan eksik etsin nede sizin annelerinizi sizin başınızfan eksik etsin sizde bana bu süreçte çok yardımcı oldunuz Allah sizden de razı olsun rabbim evlatlarınıza uzun sağlıklı ömürler versin inşallah.hepinizi ayrı ayrı çok seviyorum iyi ki varsınız ♥️🤲🏻
Sende iyiki varsin cnm bnm cok sevindim kayra icin Allah annelerimizi basimizdan eksik etmesin kayramizi op bizim yerimize yaramazi😘

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar şükürler olsun Kayra beyin bütün sonuçları iyi bugun son kan tahlillerini gösterdik doktorumuz artık aşı da vurulabilir enfeksiyon kan hücresi yükselmiş tamamen dedi. Yarın eşim almaya geliyor evimize dönüyoruz oğluşumla babası nerdeyse 2. Ayın sonunda birbirlerini canlı görecekler aşırı mutlu ve hüzünlüyüm anneme çok alıştım ve bırakmak çok zor olacak o olmasa bu kadar derdin altından asla kalkamazdım rabbim ne onu benim başımdan eksik etsin nede sizin annelerinizi sizin başınızfan eksik etsin sizde bana bu süreçte çok yardımcı oldunuz Allah sizden de razı olsun rabbim evlatlarınıza uzun sağlıklı ömürler versin inşallah.hepinizi ayrı ayrı çok seviyorum iyi ki varsınız ♥️🤲🏻
Cok gecmis olsun cnm Rabbim bir daha kötü günler yaşatmasın kuzum anne tabi ayrılmak zor olacak sana hele de sende bir annesin ya kuzum ben hastane de kaynanam kalmasına rağmen annemi de göndermedim mesela artk inş sadece gezme için annen gile gelir zmn geçirirsin çok zorluklar yaşadınız şükür bitti balım ❣️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Cok gecmis olsun cnm Rabbim bir daha kötü günler yaşatmasın kuzum anne tabi ayrılmak zor olacak sana hele de sende bir annesin ya kuzum ben hastane de kaynanam kalmasına rağmen annemi de göndermedim mesela artk inş sadece gezme için annen gile gelir zmn geçirirsin çok zorluklar yaşadınız şükür bitti balım ❣️
Şükür kuzum inşallah. Buna şükür tsbi rabbim dermansız dert vermesin inşallah 🤲🏻. Çok ağladık ettik ama sonında bitti 😍🤲🏻. Amin kuzum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Amin tatlım kuzum ben şimdi profili bebek izlemi yapmak istiyorum ama bu profilimdeki msjlar olsun takipler fln gider mi cnm
Hayır kuzum hiçbiri gitmez 😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynı hesabın ile bebek takibi açacaksın bu kadar 😘

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank

Sewdam

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah cnm Rabbim ewladinin acısını göstermesin inşallah 🥰 anneden ayrılmak da Allah yardımcın olsun çünkü gerçekten kaç yaşında olursak olalım muhtacız onlara sewgilerine bizi ayakta tutuyorlar 😇🌟

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar