Sorum var Suni sancı ile normal doğum yapan varmı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hayalcianne tarafından oluşturulan Suni sancı ile normal doğum yapan varmı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,834 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Suni sancı ile normal doğum yapan varmı?
Konbuyu başlatan Hayalcianne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Güldane

Kübra çelik

Kayıtlı Üye
rank
Yarın yine konrtolüm var. Duruma göre suni deneriz dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aminn inşaallah sağol canım ama

Suniyle doğım yapanların yaa açılması var ya suyu gelmiş birşey olmuş. Ama bende hiç birşey yok boşa sancı çekerim diye korkuyorum
Arkads öyle oldu.suni denediler olmadı snra sezeryana aldilar.benim normal doğum kanala inmiş.insallah Bnde öyle olmam

Mlht

Kayıtlı Üye
rank
Açılmam yok.
Sancım yok.
Bebek kanala inmemiş
Suyumda gelmedi.
41 haftalık olmak üzereyim.

Bu şartlarda olup suni ile normal doğum yapan varmı?
Ben iki oğlumu da 42 haftada ve suni sancı ile normal doğum yaptım ne zaman nasipse o zaman oluyor sen içini ferah tut Allah saglikla kucağına almayı nasip etsin inşaAllah

Hayalcianne

Kayıtlı Üye
rank
Ben iki oğlumu da 42 haftada ve suni sancı ile normal doğum yaptım ne zaman nasipse o zaman oluyor sen içini ferah tut Allah saglikla kucağına almayı nasip etsin inşaAllah
Sizde de mi öyle yoktu hiç birşey. Kanalada mı girmemişti

Kaç saat sürdü

İnsaAllah cnm kendiliğinden gelir umarım, Allah kolaylık versin
Amin inşaallah canımm 💕

İnsaAllah cnm kendiliğinden gelir umarım, Allah kolaylık versin
Amin inşaallah canımm 💕

Simgedefne

Kayıtlı Üye
rank
Açılmam yok.
Sancım yok.
Bebek kanala inmemiş
Suyumda gelmedi.
41 haftalık olmak üzereyim.

Bu şartlarda olup suni ile normal doğum yapan varmı?
Benim kızımda çok geç geldi 41+4 haftada acilmam yoktu sancim yoktu hersey gayet normaldi ama kanala inmişti. Doktor artık almamız lazim yoksa kendi pisliğini yutacak dedi bende normal doğum çok istiyordum. Hastaneye gittim yatış yaptılar. Alttan hap yerleştirdiler çok şükür 13 saatin sonunda 10 cm acilmam oldu ve 20 dk içerisinde kızımı kucağıma aldım. Size tavsiyem bebeğiniz kanala inmemisse boşuna sancı almayın derim. Yine insallah hersey gönlünüzce olur

Hayalcianne

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızımda çok geç geldi 41+4 haftada acilmam yoktu sancim yoktu hersey gayet normaldi ama kanala inmişti. Doktor artık almamız lazim yoksa kendi pisliğini yutacak dedi bende normal doğum çok istiyordum. Hastaneye gittim yatış yaptılar. Alttan hap yerleştirdiler çok şükür 13 saatin sonunda 10 cm acilmam oldu ve 20 dk içerisinde kızımı kucağıma aldım. Size tavsiyem bebeğiniz kanala inmemisse boşuna sancı almayın derim. Yine insallah hersey gönlünüzce olur
Yaa gerçekten mi öyle diyosunuz
Doğum pozisyonundaymış ama inmemiş :(

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar