Suni sancı sonrası ne zaman doğum olur

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mustafamin annesi tarafından oluşturulan Suni sancı sonrası ne zaman doğum olur başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,536 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Suni sancı sonrası ne zaman doğum olur
Konbuyu başlatan Mustafamin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş🌹şeyma

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar suni sanci yedgmzde kac saatte getirioruz .ben 29 haftalik hamleym ilk cocgmdq suni sanci yemedim kendi sancimlq geturdim cevrem baan dio bu bebegni suni sancyla getircn hem suni sanci cok kotymus 🙁🙁

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Nerden biliyorlar suni sancıyla olacağını ermiş mi bnlr sen takma kafana

YagmurArar

Kayıtlı Üye
rank
Kızımı suni sancı ile doğurdum toplam 4 saat sürdü sancı ve hiç de öyle anlatıldığı gibi kötü değil sakın korkmayın eğer suni sancı gerekirse hiç çekinme

Tuana

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar suni sanci yedgmzde kac saatte getirioruz .ben 29 haftalik hamleym ilk cocgmdq suni sanci yemedim kendi sancimlq geturdim cevrem baan dio bu bebegni suni sancyla getircn hem suni sanci cok kotymus 🙁🙁
Baskalarinin lafina bakma gunun gecerse dogum baslamazsa ozaman sunni sanciyla dogumu baslatiyolar sen daha 29. Haftandasin doktor bile boyle bisey demez sen sunni sanciyla doguracan diye

Sedef

Kayıtlı Üye
rank
42+4 günlük doğum ettim ben senin doğumuna daha çok var hangi doktor ne mantıkla böyle birşey der anlamıyorum

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Ben suni sanciyla doğum yaptim 22 30 da verdi sanciyo 23 55 de doğum yaptim korkmana gerek yok bi tik artiriyor sadece😉

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben suni sanciyla doğum yaptim 22 30 da verdi sanciyo 23 55 de doğum yaptim korkmana gerek yok bi tik artiriyor sadece😉
Masallah 😊 agrni evdemi cktin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızımı suni sancı ile doğurdum toplam 4 saat sürdü sancı ve hiç de öyle anlatıldığı gibi kötü değil sakın korkmayın eğer suni sancı gerekirse hiç çekinme
Suni verseler ben agridam hastaneden kacarim ben agriya dyanklk dglm 😊😊

Son düzenleme:

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Masallah 😊 agrni evdemi cktin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Suni verseler ben agridam hastaneden kacarim ben agriya dyanklk dglm 😊😊
Ben 5 gün sancı çektim 2 kez hastaneye gittim tekrar gonderdiler suyun gelsin sora gel dediler ne suyum geldi ne nişanim kupkuru sanci dayanamadim artik gittim suni sanci verdi suyumuda onlar acti😓😓😓😢

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar