Suni sancı zor mu ? Ve nasıl bı ağrı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emineevis tarafından oluşturulan Suni sancı zor mu ? Ve nasıl bı ağrı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,100 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Suni sancı zor mu ? Ve nasıl bı ağrı
Konbuyu başlatan Emineevis
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mustafamin annesi

Çilem ak

Kayıtlı Üye
rank
Birden mi vuruyor acaba belden çünkü bende cuma günü yatisim var Allah'ın izniyle korkmuyo değilim bide ilk doğum
Dediğim gibi adet sancısı gibi başlıyor senin ilk doğumun tabiki biraz zor olabilir canım tecrübesiz oldugun için derin ve yavas nefes alıcaksın burnundan ve yavaşça vereceksin sancin iyice arttığında ikincaksin afedersin büyük abdestini eder gibi. Bağırma canım tamam dayanılmaz bi sancı oluyor ama bağırmak senin direncini düşürüyor daha çok yoruyor. Sakın kal anne oluyorsun anı yaşa bebeğinin başı çıktımı omuzlarını kollarını hisset kayıp geliyor hemen sagsaglim çıkarsın inşallah 🤲 AMİNNNN ☺️

Emineevis

Kayıtlı Üye
rank
Dediğim gibi adet sancısı gibi başlıyor senin ilk doğumun tabiki biraz zor olabilir canım tecrübesiz oldugun için derin ve yavas nefes alıcaksın burnundan ve yavaşça vereceksin sancin iyice arttığında ikincaksin afedersin büyük abdestini eder gibi. Bağırma canım tamam dayanılmaz bi sancı oluyor ama bağırmak senin direncini düşürüyor daha çok yoruyor. Sakın kal anne oluyorsun anı yaşa bebeğinin başı çıktımı omuzlarını kollarını hisset kayıp geliyor hemen sagsaglim çıkarsın inşallah 🤲 AMİNNNN ☺️
Allah razı olsun çok sağol Çok teşekkür ederim İnşallah 🥰🥰

Sedef

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk dogumumda 2 kere suni sanci verdiler ole bi agri giriyorki yerinizde duramiyorsunuz ben hastaneyi ayaga kaldirdim yerlere yattım kalktım o bagris seslerim cigligim assaya kadar inmis dogumumdan sonra beni gorenler o bagran senmiydin hastaneyi ayaga kaldirdin dediler acisi agrisi çok zor agridan yerinizde duramiyorsunuz oturamiyorsunuz ben aksam 7 de gittim gece 12 dogurdum onuda agridan oluyordum beni banyoya soktular cikardilar sonra kendim tekrar girdim sicak suyu hem karnima hem assama tuttum rahatladım bi baktim banyoda cocugun saci elime geldi banyoda doguruyordum sicak su cok iyi gelmişti suda rahatim sudan cikinca duramıyorum agridan sicak suyun zararı varmi dogumda bilmiyorum ama gercekten ben o sicak suyu tutunca kendim dogurdum resmen doktorlar dedi bak doguramam diyordun dogurdun dedi ama simdi 2 ciye hamileyim valla korkuyorum o agriyi sanciyi unutamıyorum normal dogum yapacaklar allahim kolaylık versin isallah benim ilk dogumum cok zor oldu cok kan kaybettim oluyordum kalbim yavaşladı nabzim dustu tir tir titriyorum usuyorum gozlerim kapaniyordu gidiyordum doktor uyumuyum diye cocu kucama verdi kordonunu kesmeden verdi uyumam icin allahim dogum yapacak butun annelere sabir kolaylık versin isallah sag salim kucaniza almayi nasip etsin
Allah igligini versin 😊28 haftaligim senin bu mesajından sonra dogurmamaya karta verdim cehennmi anlatır gibi anlattın valla 😱😁

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar