SUNİ SANCI

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Selinyilmaz tarafından oluşturulan SUNİ SANCI başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,283 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı SUNİ SANCI
Konbuyu başlatan Selinyilmaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mamı Sibel

Selinyilmaz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 39+3 haftalığım gelen giden yok sancı yok 41 haftaya kadar bekletecek gelmezse suni sancı verecek suni sancı korkutuyor beni dayanılmayacak kadar mı can yakıyor böyle nefes aldırmıyor falan mı

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 39+3 haftalığım gelen giden yok sancı yok 41 haftaya kadar bekletecek gelmezse suni sancı verecek suni sancı korkutuyor beni dayanılmayacak kadar mı can yakıyor böyle nefes aldırmıyor falan mı
korkma ben dün doğurdum sadece senin sancılarını tetikliyor aynı suni sancıyla normal sancı

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
4 cm aciklik sifir sanci bebegim dogum kanalinda gozlerinden yukarsi gorunmuyodu usgde 😂 suni sanciyla 3 saatte dogurdum . Hic korkma canim normal sanci ney bilmiyorum ama . Suni sanci da sağlam sanci korkutmak istemem seni ama.buraya yazdigina gore arastirma icindesin belli ki . Evet normal sanci gibi yavas yavas gelmiyor hemsireler surwkli sanci makinasiyla oynuyor 😁 benim 4 cm acikligim var diye 80 le baslattilar sanciyi . 40 saniye sanci cekip 15-10 saniye nefes aliyon yerde surunduruyo ama öldürmüyo agrida acida degil aslinda sanci degisik bisey 😂 regl sancisinin biraz agir versyonu . Korkma ama sanci sonunda preses gibi oluyosun sifir sanci kaliyo . Korkmani istemem ama dogrulari bil . Burnundan nefes al agzindan 3 kerede ver (mum ufler gibi ) üffg üfff üff dogum esnasinda nefes alma seklini unutma üflerken ikincaksin . saglikla.kavus bebisine 🥰😘😘😘

Dml

Kayıtlı Üye
rank
Bende suni sancı aldım öyle çok acı yok fakat ben suni sanciya rağmen doğuramadim günü çok geçti açılma olmadı sezeryan oldum korkma

AnneEbru

Kayıtlı Üye
rank
Suni sancinin dereceleri var canim acilma olmadıkça arttırıyorlar son seviyelerinde heryeri yirtiyordum korkutmak istemem ama :) benim uzun surmustu 25 saat o yüzden dayanılmaz hal almisti ama açılma olunca dogum.baslayinca hersey cok hızlı ve güzel:) ins ikinci gebeligim kendi saçımla dogum olur diye dua ediyorum :)

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Kaç saatte doğurdunuz
Senin açılmana bağlı canım benim 1 cm açılmam vardı 4 cm açılmam oldu suni sancıyla sıklaştı sancım sonra epidurala aldılar beni belden uyuşmalı 5 derecelik anastesi falan yaptılar belden uyuşturup 3, saatte doğurdum açılmam için 12 de girdim suni sancım 2,5 saat sürdü belden uyuşturup doğuma aldılar direk 🥰🥰🥰

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Oyle bırsey yok canım normal sancı ilee aynı 41 haftaya kadar acılma yapacak seyler dene sureklı sıcak banyo hurma mutlaka ye acılma sancı ile gidersen suni sancı ya daha kolay olur

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
4 cm aciklik sifir sanci bebegim dogum kanalinda gozlerinden yukarsi gorunmuyodu usgde 😂 suni sanciyla 3 saatte dogurdum . Hic korkma canim normal sanci ney bilmiyorum ama . Suni sanci da sağlam sanci korkutmak istemem seni ama.buraya yazdigina gore arastirma icindesin belli ki . Evet normal sanci gibi yavas yavas gelmiyor hemsireler surwkli sanci makinasiyla oynuyor 😁 benim 4 cm acikligim var diye 80 le baslattilar sanciyi . 40 saniye sanci cekip 15-10 saniye nefes aliyon yerde surunduruyo ama öldürmüyo agrida acida degil aslinda sanci degisik bisey 😂 regl sancisinin biraz agir versyonu . Korkma ama sanci sonunda preses gibi oluyosun sifir sanci kaliyo . Korkmani istemem ama dogrulari bil . Burnundan nefes al agzindan 3 kerede ver (mum ufler gibi ) üffg üfff üff dogum esnasinda nefes alma seklini unutma üflerken ikincaksin . saglikla.kavus bebisine 🥰😘😘😘
Aynı canim normalide baya sağlam 🤭🤭🤭

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar