Suni sancı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sümeyraaa🤍 tarafından oluşturulan Suni sancı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,243 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Suni sancı
Konbuyu başlatan Sümeyraaa🤍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💕Güldane Çelikel 💕

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Çünkü doktor a kalsaydı suni sancıyla dogurtacakti bugün dedi yarısını yapıyım dedim ben biraz daha bekliyim çünkü nst temizdi eğer zaten nst iyi cikmasaydi doktor dedi hemen yatış yapalım cnm şuan da biraz sancım da geliyor inşallah iki güne sancılarım gelirse kendim sancimla dogururum gerçekten suni sancı dan çok korkuyorum

Acaba kendi sancimin gelmesi için ne yapmam lazım en erken gelmesi için
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Değil mi ya inşallah 🤲 cumaya kadar kendi sancım gelir de dogururum 🤲
İnşallah bende güvenemediğimden doktor bulmakta zorlandım sonunda buldum inşallah hayırlısıyla kendileri gelir bebekler 🥰

Kübra çelik

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben az önce doktordan geldim 40+1 oldum alttan muayene oldum hiç açılma yok dedi nstye göre bebek iyi normal herşey ama bana doktor istersen suni sancı verip doğur dedi ama ben kabul etmedim bir kaç gün daha bekliyim dedim bebek kafası aşağıda arada bir sancım da gelip gidiyor ben napayım bilmiyorum cumaya kadar bekliyim diyorum kendi sancım gelmezse gidip suni sancı işlemi dogurayim akıl verin bana açıkçası suni sanciyi hiç çekemedim o yüzden korktum ikinci gebeliğim suni sancıyla kaç saatte dogururum sizce
Ilk doğumum da ağrı vardı hastaneye gittim 3 cm açılmış.kolay olsun diye suni sancı verdiler 1 satte doğurdum.

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben az önce doktordan geldim 40+1 oldum alttan muayene oldum hiç açılma yok dedi nstye göre bebek iyi normal herşey ama bana doktor istersen suni sancı verip doğur dedi ama ben kabul etmedim bir kaç gün daha bekliyim dedim bebek kafası aşağıda arada bir sancım da gelip gidiyor ben napayım bilmiyorum cumaya kadar bekliyim diyorum kendi sancım gelmezse gidip suni sancı işlemi dogurayim akıl verin bana açıkçası suni sanciyi hiç çekemedim o yüzden korktum ikinci gebeliğim suni sancıyla kaç saatte dogururum sizce
Senİ merak ettik canim dogurdunmu diye ben hiç anlamam sezeryan oldum bende senin için ne hayirliysa o olsun kolay doğum olsun işin gücün rast gitsin inşallah

Zanazarina

Kayıtlı Üye
rank
Canm ilk gebeligim normaldi suni sancıyla 9 saatte doğurdum inşallah kendi sancnnla doğurursun 😊

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah bende güvenemediğimden doktor bulmakta zorlandım sonunda buldum inşallah hayırlısıyla kendileri gelir bebekler 🥰
İnşallah canım kazasız belasız gelsinlerde sağlıkla alırız kucağımıza 🤲🤲

Senİ merak ettik canim dogurdunmu diye ben hiç anlamam sezeryan oldum bende senin için ne hayirliysa o olsun kolay doğum olsun işin gücün rast gitsin inşallah
Yok canım kabul etmedim suni sancıyla doğumu Kendi sancılarimi bekliyorum

Canm ilk gebeligim normaldi suni sancıyla 9 saatte doğurdum inşallah kendi sancnnla doğurursun 😊
Bende İlk doğumu 6 saatte kendi sancilarimla doğurdum

Bende İlk doğumu 6 saatte kendi sancilarimla doğurdum
Ilk doğumum da ağrı vardı hastaneye gittim 3 cm açılmış.kolay olsun diye suni sancı verdiler 1 satte doğurdum.
Aa ilk doğum da bide suni sancı çok pos diyorlar ağrısı o yüzden korkuyorum ben

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İçimi rahatlattin canım bende kötümü yaptım acaba diyorum kendi kendime içim içimi yedi

Gerçekten mi normal mi doğurdu peki birtanem ❣️❣️
Evet balım normal doğum yaptı hemde her iki bebegide 42 haftalık doğdu stres yapma sakın her şey gönlünce olsun

Çünkü doktor a kalsaydı suni sancıyla dogurtacakti bugün dedi yarısını yapıyım dedim ben biraz daha bekliyim çünkü nst temizdi eğer zaten nst iyi cikmasaydi doktor dedi hemen yatış yapalım cnm şuan da biraz sancım da geliyor inşallah iki güne sancılarım gelirse kendim sancimla dogururum gerçekten suni sancı dan çok korkuyorum

Acaba kendi sancimin gelmesi için ne yapmam lazım en erken gelmesi için

Değil mi ya inşallah 🤲 cumaya kadar kendi sancım gelir de dogururum 🤲
Merdiven in çık hurma ye cnm

Tüm sayfalar yüklendi.