Sünnet ile ilgili

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde SBA- tarafından oluşturulan Sünnet ile ilgili başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,175 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sünnet ile ilgili
Konbuyu başlatan SBA-
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Htcomer

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
En azından hatırlamayacak canı yanmayacak kayınvalidem gelip bakmayacak ben ilgilenicem bebeğimle bari bıraksın istediğim zaman sünnet ettireyim
Aynen öyle, bakmaya gelince kimse olmaz ama karışmaya gelince herkesin bir lafı var. Kimsenin karışmasına izin vermeyin 🥰

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba bebeğim 4 buçuk aylık oldu ben sünnet ettirmek istiyorum kayınvalidem ettirme daha küçük diyor 3 yaşında ettirirsin diyor. Acaba en iyisi küçükken ettirmek mi büyüyünce mi ?
Merhabalar burada Bi hanımefendi yazmıştı aynı şekilde bebekken yaptırmamış 3 4 yaşına gelince yaptırmış bu sefer çocuk çok korkmuş günlerce atlatamamıl filan siz şimdi yaptırın kimseyi dinlemeyin bebekken daha çabuk iyileşiyor hem de hiç Bi şey anlamıyorlar benim de oğlum olacak Allah izin verirse şimden doktor bakmaya başladım doğar doğmaz yaptırmayı düşünüyoruz Allah nasip ederse

H

Htcomer

Guest
Merhaba bebeğim 4 buçuk aylık oldu ben sünnet ettirmek istiyorum kayınvalidem ettirme daha küçük diyor 3 yaşında ettirirsin diyor. Acaba en iyisi küçükken ettirmek mi büyüyünce mi ?
Canım ben ilk oglumuda ikinciyi de 1 haftalıkken ettirdim kesinlikle yaptır söyleme bile götür kestir herşeyi bilmelerine gerek yok çok rahat hiç anlamıyor 1 haftada da iyi oluyor oh mis buyunce düğün yapicaksan yaparsın canim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar