Sorum var Sünnet ne zaman yapılmalı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Prensannesi tarafından oluşturulan Sünnet ne zaman yapılmalı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,814 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sünnet ne zaman yapılmalı
Konbuyu başlatan Prensannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 prenses1prens annesi

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
İki aylık bebeğe sünnet yaptırılır mı yaptıranlar varmı iyileşme süreci nasıl oluyor doktora sormayı unuttum yardımcı olur musunuz
Canım valla hiç geç kalma tam zamanı yaptır, iyileşme süreci çok kolay oluyor krem sürüp bezi kapatıyorsun 1 hafta da kapanıyor benim ikinci de erkek olsaydı doğduğu gibi yaptıracaktım.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bizde öyle sanıyorduk ama biri damar yolu açıp yapıyorlar dedi kuzum oyuzden korktuk biraz
Damar yolu açmıyorlar pipisinin çevresinden 3-4 yerden iğne yaptılar 15 dk kadar uyuşmasını bekledik sonra kestiler hemen bezini bağladık çıktık hastaneden kalma falan da olmadı bizde

Ne kadar erken o kadar iyi diyorlar banada bende babası da kıyamıyoruz aslında
Kuzum bence bu konu da kıyın hareketlenmeye başlayınca daha zor oluyor

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
İki aylık bebeğe sünnet yaptırılır mı yaptıranlar varmı iyileşme süreci nasıl oluyor doktora sormayı unuttum yardımcı olur musunuz
Bu konuda bende kararsız kalmıştım malesef oğlum 4 yaşına girecek halen yaptırmadım bezliyken daha çabuk iyileşiyormuş ben geç kaldım siz yaptırın bence

Eşim Allah nasip ederse saglıkla doğurursam 7 gün sonra yaptırabileceğini söylemişti yanlıs hatırlamıyorsam :)

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 21. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık havuç büyüklüğünde.
Artık bebeğin hareketler iyice belirgin hale gelir. kaşlar ve dudaklar iyice belirgin olur. Varisler oluşmaya başlayabilir. mümkün olduğunca istirahat halinde ayakları yukarı kaldırmak gerekli .
Bebeğinizin boyu yaklaşık 28 cm ağırlıgı 400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben yarın oğlumu çocuk cerrahisi ne götüreceğim sana yazarım bizim oğlan daha 3 ayını geçeli 11 gün oldu bende ne kadar erken o kadar iyi diye düşünüyorum

Sünnet için götüreceğim yarın

Prensannesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım valla hiç geç kalma tam zamanı yaptır, iyileşme süreci çok kolay oluyor krem sürüp bezi kapatıyorsun 1 hafta da kapanıyor benim ikinci de erkek olsaydı doğduğu gibi yaptıracaktım.

Damar yolu açmıyorlar pipisinin çevresinden 3-4 yerden iğne yaptılar 15 dk kadar uyuşmasını bekledik sonra kestiler hemen bezini bağladık çıktık hastaneden kalma falan da olmadı bizde

Kuzum bence bu konu da kıyın hareketlenmeye başlayınca daha zor oluyor
Teşekkür ederim

Canım ben yarın oğlumu çocuk cerrahisi ne götüreceğim sana yazarım bizim oğlan daha 3 ayını geçeli 11 gün oldu bende ne kadar erken o kadar iyi diye düşünüyorum

Tamam teşekkür ederim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Benim oğluşum henüz 12 günlük 2 aylık olunca ilk işim sünney ettirmek olacak küçük oldugu için iyileşme süreci ve onun anlamamsı daha iyi olur hem benim hem onun açısından

Hamişimm

Kayıtlı Üye
rank
Kız kardeşim oğluşunu 3 ayına yakın yaptırmıştı 1 haftada düzeldi. Şimdi bi arkadaşımız 3.5 -4 yaşındaki oğlunu sünnet ettirdi. Kız 1 ay çocuğun nazı niyazı tuvaletini yapma korkusuyla uğraştı. İki yakın örneğide görünce Rabbim nasib ederse ya 7. ya da 70. gününde yaptırmayı düşünüyorum. Ne kadar erken o kadar iyi gerçekten. Nacizane bekletmeyin derim 🙏🏻

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Yeğenime bez kullanıyoken yaptrmşlardı doktorda en iyisi bezdeyken sünnet olması demşti . Oğlum olsa bende öyle yaptırırdm muhtemelen. Rahat oluyo ilerde skntısız.

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Canim 2 ay cok.uygundur sunet için yapdir gitsin bebeken yapdirldiginda daha çabuk iyileşiyo kardeşimin oğlunuda iki ayliken yapdirdik

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben bugün devlet hastanesine gittim dün söylemiştim bizim burdaki doktor 1 yaş altına ben sünnet yapmam dedi üstelik bugün grev vardı boştu hastane

Canım ben bugün devlet hastanesine gittim dün söylemiştim bizim burdaki doktor 1 yaş altına ben sünnet yapmam dedi üstelik bugün grev vardı boştu hastane
Ama fakülte hastanesi 6 aylık yapıyor du

Tüm sayfalar yüklendi.