Sünnet

• Konbuyu başlatan Alpim
  • Toplam 15 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Alpim tarafından oluşturulan Sünnet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,287 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sünnet
Konbuyu başlatan Alpim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tecrübeli Anne
A

Alpim

Guest
Merhaba anneler. Bebeğim 20 aylık oldu ve hala Sünnet yaptırmadım. Yaptıran anneler ne zaman ve nasıl yaptırdı bana bilgi verebilirler mi

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba anneler. Bebeğim 20 aylık oldu ve hala Sünnet yaptırmadım. Yaptıran anneler ne zaman ve nasıl yaptırdı bana bilgi verebilirler mi
6 aylıkken yaptırdım, pipi bölgesine 3 yerden iğne yaptılar uyuşmasını bekledik, biz ellerini tuttuk oyuncaklarla kandırdık falan doktor halletti, ama şuan yine oğlum olursa doğduğu gibi kestircem. 2 kere yapıştı pipisi geri açtırdık.aklı erdikçe çok canı yanıyor ve pipiyi açtırıp krem sürerken çok ağlıyor.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben normal de doğduğu gibi yaptırcaktım annemin lafını dinledim de yaptırmadım, ama çok uğraştım o yüzden bidaha asla dinlemem kimseyi

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bence yaptır en kısa zamanda baya geç kalmışsin..ne kadar erken yapsan bebek o kadar acı vekmez büyüdükçe anlamaya başlıyorlar yapmak zor olur

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canim ben 5yasindayken yaptırdım tıp merkezinde dikişli kanlı peygamber sünneti diyorlar ya öyle lazerle de yapılıyormuş ama benim bı bilgim yok canım doktora sormuştum dediki organları biraz büyüsün bekleyin dedi o yüzde 5* yaşın da yaptirdim

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Hic birşey anlamiyorken varsa niyetin kestir canim benimki 5 yaşında 10 gun sonr sünnet ettiricez her gun ben sünnet olmicam diye başlıyor gune aksamda yeter artık ne zaman olucam sünnet diye bitiyor her gun anlat acikla bi hal oluyorum doktoru kiz dogmadan yaptırın bütün ilgi onda olsun der daha cok nazlanir dedi diye hamile halimle kestirmeye kalktim yoksa yaza yaotiricaktim su kıskançlık olmasaydi allah yardimcim olsun diyorum her gun kestirincede nazi Niyazi bitmez cok nazli bir oğlum var 🤣🥰

Tüm sayfalar yüklendi.