Sünnet

• Konbuyu başlatan Alpim
  • Toplam 15 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Alpim tarafından oluşturulan Sünnet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,283 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sünnet
Konbuyu başlatan Alpim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tecrübeli Anne

...

Moderator
Mod
rank
Merhaba anneler. Bebeğim 20 aylık oldu ve hala Sünnet yaptırmadım. Yaptıran anneler ne zaman ve nasıl yaptırdı bana bilgi verebilirler mi
Sağlık ocağındaki Hemşirem 2 aylık yaptır çok rahat olur diyor.Henüz 24 günlüğüz.Diğer oğullarımı hep 2 yaşında yaptırdım.

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba anneler. Bebeğim 20 aylık oldu ve hala Sünnet yaptırmadım. Yaptıran anneler ne zaman ve nasıl yaptırdı bana bilgi verebilirler mi
BEn 41.gununde yaptırdım ablasi çok güzel geçti o süreç toplam 1 ayda toparlandı yenidoğan olduğu için çabuk iyileşti ablası ☺️☺️

Msdcgr

Kayıtlı Üye
rank
Çocuğunuzun cinsel kimlik kazandığı bu dönemde sünnet kesinlikle önerilmiyor bi çocuk gelişim uzmanı olarak ya ilk dört ay yaptırın ya da geçtiyse de 7 yaşından önce kesinlikle yaptırmayın benimde oğlum var iki aylık oldu yaptırdık bir gün ağrılı geçti beş günde tamamen iyileşti bebekken anneler için de bebek içinde daha kolay oluyor ve enfeksiyon riski ortadan kalkıyor

Tüm sayfalar yüklendi.