Sünnet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Fatma aktaş tarafından oluşturulan Sünnet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,802 kez görüntülenmiş, 73 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sünnet
Konbuyu başlatan Fatma aktaş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Arkadaşlar merhaba 1 buçuk yaşında çocuğunu sünnet yaptıran var mı randevuyu nasıl aldınız hangi bölüm den aldınız ve narkoz oluyor mu çok merak ediyorum tedirginim yardımcı olursanız sevinirim
Merhaba canım çocuk cerrahisinden alıyorsun randevuyu evet genel de narkoz ile yapılıyor buaralar yaptır belli 2 yaşından sonra 5 yaş sonrasına atıyorlar canım benim bnmki 5.5 yaşında oldu komple uyuttular birde ilk doktora git evrak verecek onu dolduracaksn birde narkoz olacaksa anestezi uzmanı ile görüşeceksiniz kan fln alınacak bakılacak sonra gün verilecek narkoz varsa eğer 12 den sünnet bitene kadar bir şey yeme içme yok bitince iki saat sonra su sonra sıvı gıdalar ve bir iki güne çokça iyi olacak ❤️ bu sene sünnet ettrdm aklına takılan başka bir şey varsa sorabilirsin cnm

Fatma aktaş

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım çocuk cerrahisinden alıyorsun randevuyu evet genel de narkoz ile yapılıyor buaralar yaptır belli 2 yaşından sonra 5 yaş sonrasına atıyorlar canım benim bnmki 5.5 yaşında oldu komple uyuttular birde ilk doktora git evrak verecek onu dolduracaksn birde narkoz olacaksa anestezi uzmanı ile görüşeceksiniz kan fln alınacak bakılacak sonra gün verilecek narkoz varsa eğer 12 den sünnet bitene kadar bir şey yeme içme yok bitince iki saat sonra su sonra sıvı gıdalar ve bir iki güne çokça iyi olacak ❤️ bu sene sünnet ettrdm aklına takılan başka bir şey varsa sorabilirsin cnm
Yaa daha bebek ama mama içiyor nasıl olucak ki acaba 12 den sonra çünkü gecede içiyor baya mama
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yaa daha bebek ama mama içiyor nasıl olucak ki acaba 12 den sonra çünkü gecede içiyor baya mama
Mersin'de mi yaptırdınız

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar merhaba 1 buçuk yaşında çocuğunu sünnet yaptıran var mı randevuyu nasıl aldınız hangi bölüm den aldınız ve narkoz oluyor mu çok merak ediyorum tedirginim yardımcı olursanız sevinirim
Ben oğlumu 1.5 ay önce yaptırdım 5.5 yaşında üroloji doktoruna gitti eşim ertesi gün çağırdı hemen sabah sadece o bölgeyi uyuşturup sünnet yaptılar

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.