Sorum var Sünnett

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cansuyldirim tarafından oluşturulan Sünnett başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 398 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sünnett
Konbuyu başlatan Cansuyldirim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cansuyldirim

Ayşe'nin annesi❤️

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar benim 4.5 aylık oğlum var özelde sünnet yaptırmak istiyorum sizler ne kadara sünnet yaptırdınız medical park da düşünüyorum orda yaptıran oldumu ben ankara'da yaşıyorum bu arada
Şuan sünnet özelde 1.000 lira sadece o bölgeyi uyusturup yapıyorlar bilmiyor bebek

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank

SeymaYildizz

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar benim 4.5 aylık oğlum var özelde sünnet yaptırmak istiyorum sizler ne kadara sünnet yaptırdınız medical park da düşünüyorum orda yaptıran oldumu ben ankara'da yaşıyorum bu arada
Benim oğlumda tam 2 aylık özel aritmi hastanesinde yaptıracağız şimdiye kadar yaptıracaktık ama grip oldu gribi geçsin 15 gün içinde yaptıracağız fiyat sorduk 2 bin TL dediler randevu operasyon dahil lokal anestezi yapıyorlar sadece o bölge uyuşturuluyor

Cansuyldirim

Kayıtlı Üye
rank
Benim oğlumda tam 2 aylık özel aritmi hastanesinde yaptıracağız şimdiye kadar yaptıracaktık ama grip oldu gribi geçsin 15 gün içinde yaptıracağız fiyat sorduk 2 bin TL dediler randevu operasyon dahil lokal anestezi yapıyorlar sadece o bölge uyuşturuluyor
Anladım canım bence fiyat gayet iyi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şuan sünnet özelde 1.000 lira sadece o bölgeyi uyusturup yapıyorlar bilmiyor bebek
Çok iyi inşallah uyguna bulurum

Tüm sayfalar yüklendi.