Sureklı kusuyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Merryy tarafından oluşturulan Sureklı kusuyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 554 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Sureklı kusuyorum
Konbuyu başlatan Merryy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Seçil

Merryy

Kayıtlı Üye
rank
12+2 haftayım sureklı kusuyorum inanılmaz bir mıde bulantısı var sureklı olarak midem yanıyor gerçekten kafayı yıyecegım asla yemek yapıp yıyemıyorım unutayım dıye uyumak istiyorum o da yok caresızım

Helen47

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba bende aynı durumdayım inanın kabullendim artık ilaç falan da almayı bıraktım ve nedense azaldığını hissediyorum önce beyninde bitireceksin olayı sonra ben hasta falan değilim sadece hamileyim diyeceksin psikoloji çok önemli çok geçmiş olsun

Yiğit&Yusuf bebişin annsi

💜💜💜💜💜💜
rank
12+2 haftayım sureklı kusuyorum inanılmaz bir mıde bulantısı var sureklı olarak midem yanıyor gerçekten kafayı yıyecegım asla yemek yapıp yıyemıyorım unutayım dıye uyumak istiyorum o da yok caresızım
Yaa kiyamam gecer merak etmeyin iki hamileligimde berbat gecti mutfagin kapisindan bile gecemiyordum hayali bile midemi bulandırıyordu ama gecti 16. Hafta civari bitiyor cogu hamilede

Seçil

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar, bende de aynı sorun var 2. hamileliğim 1.de 6 ay çektim serumlarla ayakta durabiliyordum 6 ayda 9 kilo verdim. Şükür ki 6. Aydan sonra geçti. Şimdi de 9 haftalık hamileyim korkuyorum o kadar şiddetlenip uzarsa diye. Tek çare sabır sanırım geçeceğini bilerek beklemek. Allah yardımcınız olsun🍀

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar