Süt alerjisi

• Konbuyu başlatan Emine'nin annesi 🥰
  • Toplam 49 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Emine'nin annesi 🥰 tarafından oluşturulan Süt alerjisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 959 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Süt alerjisi
Konbuyu başlatan Emine'nin annesi 🥰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rukiye27

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Pirinç unu, 5 tahıllı kutu kaşık mama, yulaflı kaşık mama, kemik sulu patates, havuç, soğan çorbası, meyve püreleri. Şimdilik bunları tattı

E

Emine'nin annesi 🥰

Guest
Pirinç unu, 5 tahıllı kutu kaşık mama, yulaflı kaşık mama, kemik sulu patates, havuç, soğan çorbası, meyve püreleri. Şimdilik bunları tattı
Pirinç unu markette satılanlar dan mi canım kaşık mamalarin içinde herhangi sut ürünü bulunmuyor demi bilmediğim için soruyorum canım kusura bakma biraz acemiyim bu konularda bebişe de herşey dokununca en ince ayrıntıya kadar incelemem gerekiyor

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Pirinç unu markette satılanlar dan mi canım kaşık mamalarin içinde herhangi sut ürünü bulunmuyor demi bilmediğim için soruyorum canım kusura bakma biraz acemiyim bu konularda bebişe de herşey dokununca en ince ayrıntıya kadar incelemem gerekiyor
Kaşık mamaların sütsüz olanları var 3 tane. 1 pirinç unu, 2 Yulaf unu, 3 5 tahıllı mama. Benimki onlardan yiyebiliyor sadece içine pekmez ve meyve püresi katıp yediriyorum

Bebişinde süt alerjisi olan var mı ? Ek gıdaya nasıl başladınız? Hangi tarifleri denediniz yardımcı olur musunuz ?
16 aylık oğlum bizde hala devam ediyor kuzum genelde 1 yaşından sonra geçiyor geçmezse 2 yaşını bekleyin dedi doktor benim oğlumda hayvansal olan tüm gıdalara alerji var.Ek gıdaya Meyve ve sebzelerle başladık çorbalarla devam ediyoruz bende 2 yaşını bekliyorum inşaAllah geçer. Biraz zor oluyor alması gereken asıl vitaminleri alamıyor ama yapacak birşey yok Instagram'da alerjik bebekler için ürün satışı yapan sayfa var Trendyol da da mağazası var bir göz atmani tavsiye ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebişinde süt alerjisi olan var mı ? Ek gıdaya nasıl başladınız? Hangi tarifleri denediniz yardımcı olur musunuz ?
Bu arada marketlerde satılan kaşık 🥄 mamalarında süt ve süt türevleri de var aklında bulunsun. Alerjide her bebekte bir olmuyor bazı bebekler hafif geçiriyor bazıları bizim gibi hastanelik oluyorr

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar